Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Kinkiety - Argon (286)

Lubisz proste i niebanalne rozwiązania? W naszej ofercie znajdziesz spełniające te wymogi kinkiety Argon. Asortyment liczy ponad 200 modeli. Poznaj, jak można wykorzystać wybrane z nich do tworzenia oryginalnego oświetlenia ściennego. Niech nasze propozycje posłużą Ci inspiracją!

Kinkiet Argon Calvia – więcej niż półka

Z ponad 50 serii lamp ściennych danego producenta Calvia najbardziej rzuca się w oczy swą niezwykłością. Jest jednocześnie oprawą oświetleniową i małą półeczką.

Przedmiót, który zadecydujemy umieścić na niej, będzie wyraźnie naświetlony, a więc wyróżniony. Będzie odgrywał nie tylko pragmatyczną, lecz także dekoracyjną rolę. Zrobi się akcentem.

A więc wybór tej rzeczy będzie zależał od tego, w jakim pomieszczeniu chcemy mieć kinkiet Argon:

 • Obok regału książkowego logicznie wygląda książka – może to być ulubiona lub aktualnie czytana. A może po prostu w najładniejszej okładce. ;)
 • W kąciku z kwiatami doniczkowymi postawimy na naszej lampo-półce małą roślinkę.
 • W pokoju dziecięcym możemy posadowić tam ulubioną maskotkę malucha, którą przy wyłączeniu lampki zabierze ze sobą do łóżeczka.
 • W kuchni wariantów może być sporo – od ulubionej filiżanki na kawę po wazonik z bukietem.
 • W sypialni klimatycznie wyglądałyby w tym miejscu świece lub aromalampa.
 • W łazience równie przydatnym, jak i sympatycznym akcentem byłby na przykład słoiczek z kolorową sólą do kąpieli.
 • W przedpokoju niezłym praktycznym pomysłem będzie przechowywanie na podświetlonej półeczce rzeczy niezbędnych do zabrania ze sobą na wyjście. Typu kluczy i portfela.

Kinkiety Argon Oregon – kosmiczne koła w Twym domu

Co ty na to, jeśli w Twojej sypialni wieczorem zaświeciłby złoty księżyc? A jeśli w salonie zabłysnęłaby daleka biała gwiazda? A gdyby w łazience zawiesiło się zagadkowe czarne niebiańskie ciało, niby zasłaniające sobą słońce, którego promienie rozchodzą się aureolą na boki?

Właśnie takie efekty możesz osiągnąć, kombinując z lampami linii Oregon. Wyzwolij wyobraźnię, poeksperymentuj z rozmiarami, kolorami i lokalizacją tych opraw. Stwórz kosmos w domu.

Kinkiety Argon Celia – moc sześciokątów

Ciekawym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza będą oprawy z serii Celia. Ich kształt może rodzić najrozmaitsze skojarzenia:

 • komórka pszczelego gniazda,
 • nakrętka na śrubę,
 • portal do świata rownoległego...

Niech te lub inne skojarzenia posłużą punktem wyjścia. Wtedy dopełnijmy kinkiety Argon Celia w interierze detalami, które nawiązują do odpowiedniej tematyki. I mamy nietypowy, swoisty wygląd całego pomieszczenia.

W przypadku pszczelej fantazji dodatkowo można umieścić kilka kinkietów na styk obok siebie. Będą razem jeszcze bardziej przypominały fragment gniazda, a jednocześnie dadzą więcej światła. Można pomyśleć nawet o zastąpieniu górnego oświetlenia taką instalacją.

Dostępne są warianty kolorów: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony.

Kinkiety Argon Spekio – świecące płytki

Z serii Spekio oferujemy kilka modeli o różnych kształtach:

 1. okrągłe;
 2. kwadratowe;
 3. składające się z dwóch połączonych ze sobą kwadratów, z których jeden nieco odstaje od ściany, twórząc z nią kąt.

Poznać je wszystkie możesz, wpisując „Spekio” w wyszukiwaniu na naszej stronie. A pewien pomysł mamy na te z punktu 2.

Ich rozmiar (20 x 20 cm) idealnie pasuje do płytek ściennych. Zgodzisz się, że dość interesująco wyglądałaby ściana Twej kuchni lub łazienki, gdyby część płytek się świeciła?

To tylko odrobina pomysłów, które rodzą się w głowie przy oglądaniu kinkietów Argon. Przyjrzyj im się uważnie i z fantazją, na pewno wpadniecz na własną genialną ideę! A nasz zespół chętnie Ci pomoże w razie potrzeby.

Życzymy miłego oglądania, przyjemnych i udanych zakupów!

 

 W jakich kolorach dostępne są kinkiety Argon Calvia?

Do danej kolekcji wliczone są 5 modeli w różnych kolorach: białym, czarnym, czerwonym, zielonym i niebieskim.

Jakiego rozmiaru jest kinkiet Argon Oregon?

Seria Oregon włącza modele trzech rozmiarów: S – o średnicy 12 cm, M – 20 cm i L – 30 cm. Do wyboru jest także kolorystyka – czerń, biel lub złoto.

Z jakich materiałów i jak duży jest kinkiet Argon Celia?

Stelaż danej oprawy jest metalowy, mierzy 20 cm wysokości i tyleż szerokości. Głębokość całej lampy wynosi 5 cm. Klosz jest szklany.

Jak szybko są realizowane zamówienia na kinkiety Argon?

Zwykle czas od złożenia zamówienia do wysyłki towaru to 3-15 dni roboczych. W razie dłuższego terminu zawiadamiamy o tym klienta.

Nasze marki