Oświetlenie to nasza największa pasja

Candellux

Jakkolwiek trudny nie był rok 1990, to jednak w nim pojawiły się pierwsze lampy Candellux. Zespół tej polskiej firmy nadal jest bojowy, ambitny, dynamiczny i zaangażowany, na skutek czego jej produkcja z sukcesem wyszła także na rynek europejski.

Co wyróżnia Candellux?

Przede wszystkim, dbanie o ludzi, zarówno o własnych bezcennych pracowników, jak i o swoich szanownych konsumentów. Dla pierwszych stwarza dobre warunki pracy i rozwoju, dla drugich projektuje rozwiązania oświetleniowe w różnych kategoriach cenowyh – od budżetowych po luksusowe.

Po drugie, Candellux Lighting Sp. z o.o. uznaje się za pioniera w branży innowacyjnych konfiguracji oświetlenia. Chęć nowatorstwa przekłada się także na fakt, że produkty, niezgodne z aktualnymi trendami, natychmiast zostają wycofane z katalogów.

Między innym w 2009 roku marka została wyróżniona w konkursie „Lider rynku” w Warszawie. Ponadto posiada Certyfikat EN ISO 9001 : 2000.

Co oferuje Candellux?

Wśród ponad tysiąca firmowych produktów znajdziemy następne rodzaje lamp:

  1. Lampa wisząca Candellux – może być bardzo minimalistyczna jak Tuba, Kseros, Thasos, Coconut alboż wytworna jak Selma, Jewel, Cristy, Seneca. Są wersje dla dzieci lub po prostu w stylu naiwnym jak Arlekin, Lola, Girl, Garden. Jest dużo modeli o klasycznych kształtach, ale z ładnym współczesnym nadrukiem, np. Tiger, Platino, Americano, Arabesca. Kolorystyka jest bardzo bogata, zawiera wszystkie kolory tęczy i nie tylko.
  2. Żyrandol Candellux – zgodnie ze swoją nazwą marka oferuje rewelacyjne modele świecznikowe: Maria Teresa, Bellagio, Muza, Aurora. Ale ma także wiele atrakcyjnych nowoczesnych serii: Best, Dixi, Less, Herpe, Goldie, Gliva, Sax.
  3. Plafon Candellux przedstawiony jest nie tylko w skromnych jednopłomiennych oprawach w rodzaju Pixel, Nexit, Lena, Tuba, Vatan, Roda, Nina, Aquila. Są także bardziej rozbudowane i „wystrojone” modele na dwie, trzy, cztery żarówki – Rico, Party, Bolo, Vinola, Carmina, Lonella, Sirius, Atella.
  4. Kinkiet Candellux – wśród paruset produktów tej kategorii można znaleźć naprawdę ciekawe wzory. Szczególnego zainteresowania warte są serie Douglas, Saria, Harmony, Largo, Sylwana, Saturn, Starlet, Chile, Acrobat, Venezia, Cromina, Ozzo.
  5. Lampa Candellux podłogowa nie ma takiej rozmaitości, natomiast ma swój niepowtarzalny charakter. Zobacz produkty z kolekcji Ibis, Diva, Adonis, Gillenia, Sottile, Milonga, Triano, Zumba.
  6. Lampy Candellux stołowe – biurkowe, nocne, gabinetowe – potrafią mile zaskoczyć swoją cichą a dostojną gracją. Przyjrzyj się produktom Walia, Alladina, Perla, Amore, Nocturno, Valencia, Cox, Ambrosia, Trio, Cirkl, Londyn, Zefir, Clara oraz reszcie, aby wybrać odpowiedni klimat.
  7. Candellux oprawa LED SMD – w tej grupie produktowej jest jak zwykła listwa, np. Universe, tak i nadzwyczajnie piękne ozdobione modele typu Lords, Glance, Prisma.

Candellux w Pstryku

Jak z każdej innej marki oświetleniowej, wybraliśmy z oferty Candellux najlepsze towary, czyli prawie wszystkie dostępne u tego producenta. Ponad 1300 produktów do oświetlenia Twojego domu, biura czy lokalu w dostępnej cenie sprzedajemy online i stacjonarnie. Pomożemy Ci z doborem optymalnego rozwiązania, które zadowoli Ciebie oraz Twoją rodzinę lub zespół.

Czy jest w ofercie Candellux kinkiet dwupłomienny?

Tak, i to sporo: Boston, Acrylic, Shipi, Saturn, Arena, Pin, Selia, York, Balt, Diso, Frodo, Cynthia, Ibis i jeszcze więcej.

Czy w lampach Candellux LED można wymieniać źródła światła?

W niektórych tak (przykładem Zigo, Sven, Moon), a w innych nie (np. Vinola, Vilana, Symphony).

Czy znajdę Candellux plafon wielopłomienny?

Tak, można zwrócić uwagę na Skipper, Roy, Mild, Julie, Etiuda, Crodo, Coty, Bombola, Bolo, Aurelion, Atarri, Ash, Amor, Acrobat.

Nasze marki