Oświetlenie to nasza największa pasja

Pormocja

Żarówki LED - Nowodvorski Lighting (43)

Żarówki LED - Nowodvorski Lighting

Czytaj dalej

Żarówka to jeden z głównych elementów oświetlenienia. Bez niej stworzenie systemu świetlnego jest dziś praktycznie niemożliwe. W ofercie Lights znajdują się produkty najlepszej jakości, które rozświetlą Twój dom na długo. Stworzone przez firmę Nowodvorski żarówki, to wysokiej klasy elementy oświetlenia LED o różnej mocy, kształcie i rozmiarze. Dopasuj je do swoich lamp i stwórz niezawodną instalację świetlną w Twoim domu.

Żarówka LED - jakie ma zalety?

Żarówki LED weszły na rynek już dość dawno i od tej pory cieszą się nieustającą popularnością. Nie jest to zaskakujące - takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet w porównaniu do tradycyjnych żarówek wolframowych i żarowych. Wśród plusów korzystania z tego nowoczesnego sposobu oświetlenia można wymienić m. in.:

  • mniejsze zużycie energii - możesz oszczędzić na rachunkach za prąd
  • mają zdecydowanie dłuższą żywotność - możesz rzadziej je wymieniać
  • wytwarzają mniej ciepła - są bezpieczniejsze i nie przypalają mebli
  • wytwarzają bardziej naturalne światło - są świetnym źródłem światła do czytania i innych czynności, przy których oczy intensywnie pracują

Żarówki Nowodvorski - jakość i wytrzymałość

Żarówki stworzone przez polskiego producenta wyróżniają się długim czasem pracy i świetnym wykończeniem. Wysoka jakość przekłada się na wysokie parametry - żarówki działają z mocą do 8W. W przeliczeniu na tradycyjny odpowiednik żarówki, jest to około 75W.

Produkty firmy Nowodvorski to nie tylko jakość, ale również troska o detale. W ofercie znajdują się żarówki ozdobne, które świetnie sprawdzą się jako element wykończenia eleganckich żyrandoli i kloszy. Dzięki temu nadasz wnętrzu wyjątkowego charakteru - i będzie to widoczne w każdym szczególe.

Światło buduje nastrój

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że pokój może wyglądać inaczej tylko dzięki zmianie żarówki? To dlatego, że światło, jego kolor lub "ciepło", ma ogromny wpływ na nasz nastrój i emocje.

Ciepłe światło, takie jak żółta lub pomarańczowa żarówka, tworzy przytulną i zachęcającą atmosferę. Wykazano, że zwiększa ono poczucie komfortu i odprężenia.

Z drugiej strony, chłodniejsze światło, takie jak niebieskiej lub białej żarówki, może sprawić, że przestrzeń stanie się jaśniejsza i bardziej energiczna.

Dlatego następnym razem, gdy będziesz tworzyć idealną atmosferę w swoim wnętrzu, rozważ zmianę żarówek na ciepłe, aby uzyskać kojącą i przytulną atmosferę. Jeśli jednak wolisz bardziej pobudzającą atmosferę, postaw na chłodniejsze odcienie.

Żarówki LED Nowodvorski - troska o planetę

Jeśli chodzi o wybór żarówek, coraz więcej osób zwraca się w stronę opcji LED. Ale czy rzeczywiście jest to najbardziej przyjazny dla środowiska wybór? Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca.

Żarówki LED zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną, ale również pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zmniejszyć naszą zależność od nieodnawialnych źródeł energii.

Ponadto, żarówki LED mają znacznie dłuższą żywotność niż inne rodzaje żarówek, co oznacza, że w perspektywie długoterminowej generują mniej odpadów. Nie zawierają też żadnych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak rtęć, co czyni je bezpieczniejszymi dla środowiska, jeśli są prawidłowo utylizowane.

Kupując żarówki od polskiego producenta wspierasz nie tylko lokalny rynek, ale również planetę.

Nasze marki