Oświetlenie to nasza największa pasja

Milagro

Kreowane przez Milagro lampy producent sam określa jako inspirujące. Na jego stronie możemy przeczytać: „Milagro – lighting that inspire”. To są lampy dekoracyjne klasy premium, cechujące się elegancką powściągliwością i ponadczasową harmonią.

Właśni projektanci oraz współpraca z tymi znanymi w świecie sprawia, że każda kolekcja jest unikatowa. W zespole są sami pasjonaci oświetlenia. Wyróżnia ich niespotykana troska o szczegóły.

Milagro: lampy sufitowe

Nad wszystkimi oprawami górują, oczywiście, te pod samym sufitem:

  • Wyjątkowy żyrandol Milagro Ring oraz jego bracia w duchu Infinity, Fiore, Andromeda, Orion, Copernicus, Cosmo i Vertigo. Nieco podobne, ale w kształtach prostokątnych, są serie Nero, Nix, Cubo. Wywołują nasz podziw Lotus, Rosa, Madison, Grace, Chelsea, Aspen, Diana, Sellena, Austin, Globe, Cork. Znajdziemy tu młodzieżowe modele Charlotte, Laura, Mia, Alice, Sara, Motyl. I jeszcze kilkadziesiąt wspaniałych opraw wielopłomiennych.
  • Plafony z serii Pepe, Stan, Space, Volta, Alex, Kronos, mimo minimalistycznego wzornictwa, będą grać pierwsze skrzypce w pokoju. Są też bardziej skromne i tradycyjne formy: Memphis, Ohio, Bari, Belvedere, Aurora, Siena, Hex. Jak i super nowoczesne: Oval, Yax, Quasar, Pico, Tubo, Techno, Joker, Jim, Vidar, Wilson.
  • Lampy Milagro wiszące to setki modeli, z których najbardziej niezwykłe są Soho, Lisa, Almeria, Lars, Nova. Mile zaskakują także Flash, Starlight, Cascata, Anello, Markus, Egon, Luxor, Owl. Bardziej tradycyjnie wyglądają Otto, Ben, Taurus, Harald, Carla, Vegas, Studio, Kansas, Daisy, Gustav, Dama. Niewątpliwie każda inna kolekcja też znajdzie swoich wielbicieli.

Producent dostarcza także reflektorki, oczka sufitowe i szynoprzewody. W tych kategoriach asortyment nie jest tak liczny. Natomiast produkty są równie przemyślane pod względem designu i użytkowania.

Inne wewnętrzne lampy Milagro

Dobrze urządzone wnętrze nie obędzie się też bez przyzwoitego oświetlenia miejscowego.

  • Lampa Milagro podłogowa z serii Terra, Virgo, Ice, Bella, Victoria czy jakiejkolwiek innej upiększy każdy interier.
  • Milagro lampy stołowe – Lupo, Viper, Carbon, Pierre, Ralf, Venezia i reszta kolekcji – sprawdzą się w gabinecie czy sypialni.
  • Milagro lampa ścienna z linii Luna, Scales, Luton, Bottle, Felix będzie dorzeczna jak w domu, tak i w hotelu. Tak samo liczne nie wymienione tu produkty.

Zewnętrzne oświetlenie Milagro

Tworzone przez Milagro oświetlenie do zastosowania na zewnątrz również zniewala serca znawców.

  • Oprawy stojące przedstawione są modelami jak na tradycyjne zasilanie sieciowe, taj i solarnymi.
  • Kinkiety zewnętrzne reprezentują się seriami Cracks, Line, Plain, Wall, Brick.

Ponadto marka tworzy lampy elewacyjne, girlandy, świecące doniczki oraz naświetlacze LED.

Czy Milagro i Milagro by Maciej Zień to jest to samo?

Milagro współpracuje z tym projektantem. A pod marką Milagro by Maciej Zień kryje się limitowana kolekcja jego autorstwa.

Czy tu pomogą mi wybrać lampy Milagro do całego mieszkania?

Tak, nasz zespół z chęcią okaże pomoc w doborze jak pojedyńczych lamp, tak i kompleksowych rozwiązań dla domu czy lokalu.

Czy są w ofercie Milagro lampy dziecięce?

Tak, marka oferuje sporo produktów do pokoju dziecięcego. Są modele zarówno typowo maluszkowe, jak i dla bardziej dorosłych dzieci.

Nasze marki