Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Szynoprzewody - Nowodvorski Lighting (6)

Szynoprzewody - Nowodvorski Lighting

Czytaj dalej

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań. W Lights rozumiemy, że oświetlenie, to nie tylko źródło światła, ale również narzędzie do budowania estetyki i przytulnej atmosfery. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu oferujemy Wam lampy na szynoprzewody. Nowodvorski to polski producent lamp z wieloletnią tradycją, znany na światowym rynku. Firma słynie z unikatowych produktów doskonałej jakości. W Lights oferujemy lampy na szynoprzewodach, które są idealnym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz.

Szynoprzewody - co to takiego?

Szynoprzewody w oświetleniu, to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie praktycznego i gustownego systemu świetlnego we wnętrzu. Głowice lamp umieszczone są zazwyczaj na belce, która składa się z szynoprzewodów - one zaś odpowiedzialne są za dostarczanie energii elektrycznej do lampy. Dzięki temu możesz stworzyć instalację świetlną w poziomie lub w pionie, która biegnie po linii prostej.

Produkty firmy Nowodvorski - szynoprzewody i ich zalety

Dzięki wykorzystaniu technologii szynoprzewodów, możesz stworzyć oświetlenie na belce, która pomieści kilka głowic lamp. Dzięki temu jesteś w stanie zaprojektować większą aranżację świetlną niż w przypadku tradycyjnych modeli. Jedna belka z serii MONO od firmy Nowodvorski o długości 2 m może pomieścić do 6 lamp w jednej linii. Taki zabieg to świeże i nowoczesne spojrzenie na kwestię oświetlenia wnętrz, które otwiera nowe możliwości.

Dzięki szynoprzewodom możesz z łatwością oświetlić duże pomieszczenie, korzystając przy tym tylko z jednego źródła zasilania. Użytkowość i komfort, to główne cechy, które można wymienić opisując projekty od firmy Nowodvorski. Szynoprzewód oznacza wygodę i zupełnie nowy wymiar oświetlenia we wnętrzach.

W wielu projektach szynoprzewod Nowodvorski to nie jedyna zaleta. W kolekcjach takich jak np. MONO i EYE głowice lamp można obracać, dostosowując źródło światła do swoich potrzeb.

Szynoprzewód Nowodvorski - dla kogo?

W projektach firmy Nowodvorski, szynoprzewód lampy jest dobrze ukryty w estetycznym i eleganckim korpusie. Wśród znajdujących się w ofercie kolekcji, modele dla siebie znajdą przede wszystkim miłośnicy minimalistycznych i loftowych wnętrz. Kolekcje MONO, PROFILE STORE, MINI LED i CTLS MILO LED, to kwintesencja prostego designu, który mówi: mniej to więcej. Jeśli lubisz porządek i równowagę, to te modele doskonale wpasują się we wnętrze Twojego domu i podkreślą jego charakter.

Szynoprzewody - do jakich wnętrz?

Lampy na szynoprzewody mają tak naprawdę bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzą się idealnie w najróżniejszych pomieszczeniach. Dzięki nim stworzysz funkcjonalną i dobrze oświetloną przestrzeń roboczą w kuchni, pole do efektywnej pracy w gabinecie czy strefę relaksu w salonie. Możliwości tych modeli są nieograniczone. Jeśli pomieszczenia w Twoim domu są duże i trudno je dokładnie oświetlić, warto wziąć pod uwagę zastosowanie szynoprzewodów. Nowoczesne rozwiązania nie znają ograniczeń.

Nasze marki