Oświetlenie to nasza największa pasja

Aldex

Aldex to renomowany polski producent oświetleniowy z długą historią, sięgającą roku 1981. Dba o certyfikowaną jakość każdego komponentu, wykorzystuje nowoczesne laserowe technologie na równi z rzemieślniczą tradycją.

Oferowane przez Aldex lampy są na tyle liczne i niejednorodne, że każdy może znaleźć wśród nich te, co wpadną do gustu. Miłośnik klasyki i fan urbanii, małe dziecko i człowiek dojrzały, wielbiciel idellicznych kwiatowych wzorów i zwoliennik ścisłych geometrycznych kształtów.

Aldex – lampa, która wpisze się w każde wnętrze

Aldex sklep firmowy dzieli własne produkty na następne kategorie:

  1. klasyczne;
  2. młodzieżowe oraz dziecięce;
  3. nowoczesne;
  4. świecznikowe oraz loftowe;
  5. do jadalni.

Łącznie składają się na kilkaset modeli, prawie w każdej kategorii można wybrać zarówno kinkiet, jak i żyrandol Aldex, a także lampę podłogową czy wiszącą, plafon lub spot. Niezależnie, czy szukasz rozwiązania do oświetlenia w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym, biurze czy lokalu gastronomicznym, koniecznie znajdziesz w tej ofercie dogodne oprawy.

Aldex: opis wybranych serii

Nie da się tu rozlegle opisać całego bogactwa asortymentu tej firmy, ale poświęcimy trochę uwagi produktom, których często szukają nasi klienci.

Aldex Antika – rodzina lamp wiszących, stojącyh i naściennych z niebanalnie wyglądającym zagięciem, a także z ruchomym przegubem. Łączy nowoczesną powierzchowność i niezwykłą wygodę, umożliwia kierowanie światła w jakąkolwiek stronę. Kolorystyka tej serii obejmuje czerń i biel.

Aldex Vento – produkty, niestety, już wyłączone zarówno z oferty producenta, jak i niedostępne w innych sklepach.

Aldex Joker – to nietypowy żyrandol aż na dziesięć żarówek, które umieszcza się w różnorozmiarowych okrągłych kloszach. Ma kosmiczny wygląd.

Aldex Syriusz to lampy wiszące jedno-, dwu- i trzypłomienne z kloszami o lśniącej białej fakturowanej powierzchni. Klosze są minimalistycznie okute metalowymi drutami.

Aldex Tytan – dla tej rodziny lapm (podłogowych, naściennych i żyrandoli) charakterystyczna jest maksymalna geometryczna prostota. Można powiedzieć, że stapiają się w niej kręgi i prostokąty: patrząc na abażur lampy wiszącej z dołu, widzimy okrągłe zarysy, a z boku – prostokątne.

Aldex Romance – seria żyrandoli, pojedynczych lamp wiszących oraz kinkietów, cechujących się wręcz fantastycznym wizerunkiem. Klosze, przypominające dalekie planety, przeplecione drutami, podobnymi do gałęzi roślin, zagwarantują unikalny klimat w pokoju.

Lampy Aldex w naszej ofercie

Mamy do zaoferowania niecały tysiąc modeli opraw do oświetlenia od Aldex z serii Balia, Luna, Bot, Stick, Pure, Róża, Globus, Aura i wielu innych.

Wiemy, że lampa Aldex to synteza nowoczesnego projektu i doskonałego wykonania. Z gotowością pomożemy Tobie wybrać optymalne rozwiązanie pod kątem technicznym i estetycznym.

Czy znajdzie się lampa Aldex Joker naścienna?

Niestety, seria Joker została wyłączona z oferty producenta, a w naszym sklepie pozostał tylko żyrandol tego typu.

Czy mogę zakupić lampy Aldex w większej ilości dla hotelu?

Tak, prowadzimy sprzedaż hurtową, cenę negocjujemy indywidualnie z każdym klientem w zależności od ilości produktów.

Dlaczego warto kupować u nas?

Sprzedajemy wyroby w cenach producenta, a przy tym mamy pewne modele, których u niego już nie ma.

Nasze marki