Oświetlenie to nasza największa pasja

Emibig (1132)

EMIBIG jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją oraz  dystrybucją sprzętu oświetleniowego. Jest rodzinną firmą, która dzięki profesjonalizmowi oraz kreatywnym rozwiązaniom od ponad 10 lat stara się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w południowej Polsce, w Częstochowie. To właśnie tutaj od podstaw wytwarza swoje produkty przy użyciu rozwiniętych technologii i w oparciu o własny park maszynowy.

Czytaj dalej


Emibig to rodzinna firma z Częstochowy o kilkunastoletnim doświadczeniu w produkcji oświetlenia. Eksportuje swoje wyroby jak na Wschód (Ukraina, Białoruś, Rosja, Armenia, Kazachstan itd.), tak i na Zachód (Niemcy, Włochy, Wielka Brytania oraz inne). Współpracuje z dystrybutorami również w Libanie, Estonii, Litwie, Macedonii, na Malcie i w wielu innych krajach.

Emibig oświetlenie sufitowe

Rozwiązania, które dana marka oferuje do sufitu, można podzielić na:

  1. Lampy wiszące – prawie 400 produktów, olśniewających swoim niepowtarzalnym designem i zaskakujących bardzo umiarkowaną ceną. Emibig stworzył w tej kategorii wyjątkowe serie, koniecznie należy zobaczyć Saker, Korno, Studio, Bobi, Orbita, Dilma, Foxtrot, Dokka, Abramo, Zita.
  2. Oprawy, mocowane bezpośrednio do sufitu, – mega atrakcyjnie wyglądają na przykład Savo, Diesel, Vesta, Tiper, Elektra, Luna, Tent.
  3. Żyrandole na 2, 3, 4, 5 żarówek, świetnie reprezentują się oprawy Periot, Ramar, Cube.

Wszystkie te sufitowe lampy Emibig można wybierać z kolekcji klasycznych i nowoczesnych. Trzeba powiedzieć, że nawet te pierwsze wyglądają całkiem współcześnie, a czasami nawet nowatorsko.

Emibig lampy naścienne

Jeśli chodzi o kinkiety, to można znaleźć w ofercie Emibig dosyć oryginalne modele. Zdecydowanie warto zapoznać się z produktami z serii Universal, Bariston, Latarnia, Bolero, Ognis, Artemis, Vendero, Carlo, Tolos.

Jest cały szereg lamp ściennych, które rozpraszają światło w sposób dekoracyjny, stwarzając na ścianie zarysy światła i cieni o określonym kształcie. Przykładem może służyć między innym kinkiet Zaper, wykonany z drewna i metalu, pomalowanego na czarno lub na biało. 

Emibig lampa podłogowa

Tutaj można wyodrębnić oprawy jednopłomienne, na dwie żarówki i nawet na trzy źródła światła. Te ostatnie to świecznikowe modele z serii Tori w wersjach kolorystycznych białej i złotej, które tworzą w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę.

Lampy stojące o dwóch abażurach dają nie tylko więcej światła, ale są wygodne także pod kątem organizacji przestrzeni. Ciekawe i funkcjonalne będzie umieszczenie takiego artykułu oświetleniowego między dwóch foteli, z których na każdy będzie skierowany jeden z kloszy.

Wybraliśmy dla Was najbardziej interesujące naszym zdaniem tego rodzaju produkty Emibig: Albio, Narta, Monolit, Latte, Mogi, Summer, Muto, Wivara i jeszcze kilka innych.

Lampy Emibig stołowe

Miłośnicy opraw oświetleniowych do biurka, stolika lub szafki nocnej również znajdą wśród kreacji marki Emibig coś wyjątkowego dla siebie. Większość serii, które wymieniliśmy wyżej przy opisaniu oświetlenia sufitowego, ściennego oraz podłogowego, zawierają także lampki biurkowe. Ale jest ich jeszcze więcej – na przykład, Omikron, Urban, Eltrox, Ice, Betpol.

Polecamy bliżej poznać Emibig lampy poprzez przejrzenie całego katalogu, a w razie pytań i wątpliwości, związanych z wyborem, prosimy śmiało kontaktować się z naszym zespołem.

Czy znajdę u Emibig kolorowe modele czy tylko „klasyczne” odcienie?

Więcej jest stylistycznie uniwersalnych kolorów, ale jest też żołty, czerwony, miedziany, fioletowy, róż, zieleń.

Jak znaleźć takie ładne żarówki, jak u Was na zdjęciach produktów Emibig?

Bardzo łatwo – zapytać w sklepie z oświetleniem lub w wyszukiwarce o żarówki dekoracyjne. Można kupić od nas.

Czy można liczyć na zakup większych ilości lampy Emibig Apollo?

Tak, wszystkie towary, widoczne na naszej stronie, sprzedajemy zarówno detalicznie, jak i hurtowo.

Nasze marki