Oświetlenie to nasza największa pasja

Zuma Line

Katowicka firma Zuma Line produkuje rewelacyjne lampy od 2011 roku. Poznaj jej produkty w naszej ofercie i zrób w swoim domu doskonałe oświetlenie. 

Dlaczego Zuma Line?

Marka produkuje jakościowe oprawy w rozmaitych stylach nowoczesnych i tradycyjnych. Tak, aby do każdego wnętrza móc zaoferować pasowne oświetlenie. Dużą uwagę poświęca badaniu klienckich opinii. Właśnie w oparciu na nich pojawiły się między innym modele kryształowe.

Producent pochodzi z Polski, a znany jest niemal w całe Europie. Jej mieszkańcy doceniły nowatorskie wzornictwo takich wyrobów, jak na przykład lampy Zuma Line Crystal. Największą aprobatę w krajach unijnych zdobyły lampy podłogowe i wiszące.

Każda kreacja tej firmy została zainspirowana troską projektantów o wygodę i zadowolenie użytkownika. Nieważne, Zuma Line kinkiet Bella czy lampa sufitowa Antenne. Wiedz, że wszystko to zrobiono po to, aby mogliście z większą przyjemnością jeść śniadanie, pracować, brać prysznic, czytać...

Zuma Line – lampa nad lampami

Oto oprawy, które zapewnią doskonałe oświetlenie górne:

  • Żyrandol, przedstawiony w seriach Carmen, Riano, Jewelery, Candel, Rocha, Rock, Caracas, Comet, Quito, Novia.
  • Lampa wisząca Zuma Line: Froze, Bastoni, Conte, Artemida, Loya, Resina, Merano, Rosa... Wielbicielom klasyki spodobają się kryształowe rodziny Rain, Perle, Vista. Bardziej industrialny duch wnoszą do pomieszczeń Elstra, Pico, Pista, Verto, Skeleton, Marl, Tacna.
  • Downlight – oczka jedno- i dwupłomienne: Chipo, Boxy, Chipa, Chuck, Buell, Tury, Oneon, Scopy.
  • Plafon Zuma Line, zeprezentowany w kolekcjach Verona, Box, Urchin, Gem, Quardip, Quasar, Rondip, Fusion. Niezwykły anturaż stworzą Rondoo, Cosi, Serpentis, Inez, Medel, Lucio, Scope, Clara, Rangel itp.
  • Spoty – praktyczne i stylowe lampy punktowe: Balve, Bern, Alex, Aqua, Moli, Go, Spazio, Rao, Lomo, Tori. Jako oświetlenie główne albo dodatkowe sprawdzą się Elia, Oscar, Toledo, Gaster, Martin, Driso, Poso, Guaran, Rondia.

Lampy Zuma Line na całej powierzchni Twojego domu

Jaki by piękny nie był żyrandol, ile by światła nie dawał, nie obędzie się też bez dodatkowego oświetlenia w poszczególnych zakątkach. I tu z pomocą przyjdą:

  • Lampa podłogowa – elegancka Soho, niezwyciężona Lorita, a także Zodiak, Rea, Manhattan, Deco. Nie pozostawią obojętnych Madison, New York, Vision, Branca, Venti, Jose, Luzia, Tenso, Milo, Marescs, Pedro.
  • Biurkowa lampa Zuma Line: Crystal, Ceri, Bello, Edes, Table, Expir, Garita oraz ich koleżanki z innych kolekcji.
  • Kinkiet Zuma Line reprezentuje się w wielu kolekcjach, w tym w już wymienionych wyżej. A z tych jeszcze nie nazwanych – w serii Cloe, Transfer, Sandy, Antarctica, Anzio, Ventus, Amedeo. Zadziwić swoim wyglądem potrafią także Spark, Nicola, Prince, Drisco, Sparkles, Magnolia, Clamart, Aurelia, Sola. Wyjątkowy design mają One, Pioli, Tubo, Bruno, Jasmin, Blink, Slice, Albi, Diamond.
  • Obrazówka – oprawa do prawdziwych dzieł sztuki – przedstawiona modelami Impress i Nobli.

Czy można dobrać z produktów Zuma Line oświetlenie do lokalu?

Owszem, dużo modeli wszystkich rodzajów lamp świetnie wpiszą się w pomieszczenia publiczne: biura, hotele, restauracje.

Czy są lampy Zuma Line dla dzieci?

Są praktyczne lampy stołowe, bardzo wygodne do odrabiania lekcji przez uczniów szkoły. Opraw, udekorowanych w typowo dziecięcy sposób, nie ma.

Czy w kolekcji Zuma Line Crystal jest kinkiet?

Tak, i nawet trzy modele: jeden na dwie żarówki oraz dwa jednopłomiennych, które różnią się kształtem stelaży (koło i kwadrat).

Nasze marki