Oświetlenie to nasza największa pasja

4concepts

To, jak się czujemy w pomieszczeniu, w dużej mierze zależy od jakości oświetlenia w nim. Ale sama żarówka, dająca nawet bajbardziej komfortowe dla oka światło, jeszcze nie o wszystkim decyduje. Nie mniej ważne jest jej „ubranie”, i o tym doskonale wiedzą w 4concepts, gdzie kreują perfekcyjne lampy. 

4concepts – lampy, godne królewskiego domu

Można bez przesady powiedzieć, że ten producent jest jeden z najlepszych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Lampy 4concepts kupują mieszkańcy pięciu kontynentów, a swój podziw dla nich przyszło kiedyś wyrazić rodzinie króla Hiszpanii.

Każdy wyrób 4concepts jest rzetelnie przemyślany przez projektantów i wykonany z użytkiem szkła, ręcznie formowanego. Wytworne szklane elementy – to cecha wyróżniająca produktów oświetleniowych tej firmy. Oprócz eleganckich kształtów, jest dla nich charakterystyczna bogata kolorystyka.

Lampy 4concepts: materiały, kolory, rodzaje, modele

Poza szkłem, do produkcji tych niesamowitych lamp są wykorzystywane wysokojakościowe tkaniny (do abażurów), stal chromowana (do oprawki żarówki), przezroczysty PVC (do izolacji przewodów). Najczęściej używane kolory to klasyczne – czarny, biały, złoty, srebrny; ale również można znaleźć inne barwy – niebieską, czerwoną, zieloną, różową, fioletową, granatową, turkusową.

4concepts tworzy następne rodzaje lamp:

  1. Do umieszczenia na stoliku, biurku, szafce nocnej – wysokość 18–85 cm, żarówki E14 lub E27 do 40 albo 60 W.
  2. Do postawienia na podłodze – wysokość 121–165 cm, żarówki E27 do 60 W.
  3. Do zawieszenia na suficie – długość klosza 25–98 cm, żarówki E27 do 60 W lub GU10.

Dla każdego rodzaju lampy 4concepts wypracowali od kilku do parudziesięciu niepowtarzalnych linii produktów. Paris, Sienna, Brno, Milano, Capri, Bristol, Tanzania, Roma, Andromeda, Madrid, Valencia, Troya, Louvre, Ariel, Lozanna... Te wszystkie nazwy oraz reszta tu nie wymienionych brzmią obiecująco, lecz jeszcze bardziej kuszący jest wygląd nazwanych nimi akcesoriów do oświetlenia.

Wewnątrz linii można wybierać nie tylko kolory kloszy i stelaży, ale często także wymiary oraz drobne modyfikacje kształtu. Z pewnością polecamy tę markę osobom, poszukującym wyjątkowego rozwiązania dla organizacji oświetlenia. Bo przekonaliśmy się: 4concepts – lampy, które zadowolą nawet najbardziej wymagający gust.

4concepts w naszej ofercie

Z marki 4concepts sklep Pstryk prezentuje wszystkie rodzaje lamp, czyli wiszące, podłogowe i stołowe. Posiadamy w ofercie kilkaset modeli, proponujemy wysyłkę kurierską na terenie całej Polski, w tym z opłatą za pobraniem. A w Warszawie możesz kupić przedstawione tu lampy stacjonarnie – dokładnie w takiej cenie, jaka jest podana na stronie.

Życzymy przemyślanego wyboru, udanego zakupu i nieskończonej radości z nowym oświetleniem!

Czy mogę prosić o pomoc w doborze lampy 4concepts?

Oczywiście, chętnie pomagamy wybrać stosowny model, w tym pod względem ogólnej stylistyki wnętrza pomieszczenia.

Na niektórych zdjęciach stelaż lampy 4concepts wygląda jak by z metalu, a w opisie jest szkło, czy ono nie jest przezroczyste?

Jest, tylko na białym tle naprawdę jest podobne do metalu.

Czy szklane lampy nie stłuką się w trakcie dostawy?

Jak każdy inny towar, lampy 4concepts pakujemy do wysyłki bardzo solidnie i z odpowiednim oznaczeniem dla firmy kurierskiej.

Nasze marki