Oświetlenie to nasza największa pasja

Jupiter

Jupiter to producent oświetlenia z polskiej czołówki, jego mocy produkcyjne ulokowane są w Częstochowie, a działalność trwa od 1975 roku. Ponad 120 kolekcji, własne wzornictwo, dużo pracy ręcznej – to wszystko przełożyło się na wielką popularność wśród konsumentów. Zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele biznesu – właściciele restauracji, hoteli – uważają tę markę za jedną z najlepszych.

Jupiter – żyrandole bez zarzutu

Największe uznanie zdobyły żyrandole Jupiter – eleganckie, przystojne, proste i wyszukane jednocześnie, niezależnie, czy z serii klasycznych czy nowoczesnych.

Oddech się mimowolnie zatrzymuje przy pierwszym spojrzeniu na perfekcyjne modele świecznikowe: Bona, Cezar, Porto, Symfonia, Korona, Markiza. Zadziwiają swoją godnością Argos, Begamo, Oskar, Kaskada, Julia, Hilton, Axel, Twingo, Panama, Kaszmir, Montana, Zeus, Classic, Laura, Bell, Saga, Ness.

Wytworny wygląd mają Batumi, Susan, Venus, Xsara, Evan, Jupiter. A organicznym połączeniem nowoczesności z tradycją mile zaskakują linie Pola, Largo, Galaxy, Boston, Nevada. 

Jupiter: oświetlenie ścienne

Oryginalne kinkiety tej marki nie pozostawią nikogo obojętnym i świetnie wpisują się w pomieszczenia, wykonane w różnych stylach. Rozwiązania na jedną, dwie lub trzy żarówki sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i sypialni, przy łóżku lub nad stolikiem, w przedpokoju i salonie.

Najbardziej nietypowo wyglądają Ponti, Igon, Liv, Jazz, Cordoba, Fin; natomiast Dragon, Kamelia, Tim, Lady, Sofia, Egida spodobają się miłośnikom klasyki. Warto podkreślić, że nawet taki, wydawałoby się, banalny klosz, jak szklana kula, w kinkietach Jupiter Santa i Elfa przyjmuje zupełnie inny, niezwykły charakter dzięki połączeniu z metalowymi elementami dekoracyjnymi.

Lampa Jupiter podłogowa

Nie jest ich dużo, ale te, które są, zasługują na swoją dawkę uwagi i podziwu. Z kilkunastu przedstawionych na tej stronie modeli większość należy do serii już nazwanych wyżej, w poprzednich rodziałach. Ale znajdziemy tu również nowe imiona: Ita – minimalistyczny prostopadłościan, stojący na dwóch nogach, i Fresco – na kształt kielicha do wina na bardzo długiej i cienkiej nóżce. 

Jupiter: lampy biurkowe

Kilkadziesiąt wspaniałych lamp do postawienia w gabinecie na biurku lub w sypialni na szafce nocnej zadowolą najbardziej mymagający gust. Gaja, Filoma i reszta bardzo inspirujących nazw mówi sama za siebie – pod każdym imieniem ukrywa się nie po prostu lampa, a dusza pomieszczenia.

Czy znajdę żyrandol Jupiter o designie typowo nowoczesnym?

Tak, prosimy zwrócić uwagę na przykład na model Cordoba, to jest jeden z najnowszych trendów we wzornictwie oświetlenia.

Czy znajdę lampy wiszące tej firmy, czy są tylko żyrandole Jupiter?

Oczywiście, posiadamy niecałe 300 modeli takich lamp w wersjach od jednej do siedmiu źródeł światła.

W jakim zakresie cenowym odnajdzie się lampa Jupiter typu plafonu, plafoniery?

Średnio to będzie około paruset złotych, są modele za sto z haczykiem, a są też ponad za 300.

Nasze marki