Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Kinkiety - pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy, niezależnie od tego, czy należy do malucha, przedszkolaka, czy nastolatka, dla rodzica zawsze będzie wyjątkowym pomieszczeniem w domu. Dołóż wszelkich starań, by na każdym etapie życia Twojego dziecka, był wyjątkowym miejscem, w którym mają szansę spełnić się wszystkie marzenia! Zdecyduj się na kinkiet, który umili maluchowi każdą noc, a starszemu dziecku pozwoli łatwo zgasić światło, kiedy skończy czytać książkę.

Kinkiet do pokoju malucha

W pokoju malucha doskonale sprawdzi się kinkiet, który będzie dawał dyskretne światło. Poznaj nasze propozycje i zapewnij swojemu dziecku spokojny sen. Metalowy abażur, utrzymany w nowoczesnym stylu, zasłania żarówkę i niemal całkowicie przylega do ściany. Ozdobiony wypukłą grafiką przedstawiającą misia, kwiat, samolot, samochód lub piłkarza ucieszy każdego młodszego i starszego przedszkolaka! Niewielkie rozmiary i dyskretne światło, jakie gwarantuje to nie wszystkie zalety! Kinkiet wykończony jest wieszakiem, na którym maluch może zawiesić ulubioną maskotkę lub ozdobić go w wybrany przez siebie sposób! Kolorowe kinkiety sprawdzą się szczególnie w pokojach młodszych dzieci – niebieski lub szary klosz imituje rozgwieżdżone niebo. Jesteśmy przekonani, że światło, jakie da, zachwyci każdego malucha! Szukasz wyjątkowego rozwiązania dla pokoju, w którym mieszka dwoje dzieci? Zdecyduj się na puzzle! Dziewczynki będą zachwycone kinkietami, które do złudzenia przypominają bajkowe kwiaty. Dostępne w soczystej zieleni lub intensywnym różu, znajdą swoje zwolenniczki wśród młodszych odbiorców. Ich unikalny kształt pozwoli Ci stworzyć zachwycające kompozycje na ścianie, może warto zdecydować się na dwa egzemplarze? Gitara, samochód, owieczka czy misie? To, jaki kształt wybierzesz do pokoju dziecięcego, z pewnością w dużej mierze zależy od Twojego dziecka. Wybierz odpowiedni model razem z nim i wspólnie zaaranżujcie wymarzony pokój!

Kinkiet dla szkolniaka

Kinkiet w pokoju ucznia szkoły podstawowej nie może być zbyt dziecięcy, a na dorosłe modele dopiero przyjdzie czas. Zatem, jaką lampę ścienną wybrać? Proponujemy Ci kolorowe kinkiety w klasycznej, prostej formie.

Pokój nastolatka

Pokój nastolatka musi być przede wszystkim uniwersalny. Często zmieniający się gust, poszukiwanie własnego stylu i pragnienie wyróżnienia się z tłumu potrzebują solidnej bazy. Zapewnij Twojemu dziecku pokój zaaranżowany w klasyczny, nowoczesnym stylu, który będzie podążał za upodobaniami młodego człowieka lub sezonowymi modami. Kinkiety, które chcemy zaproponować Ci w tej kategorii, cechują się wyjątkowym designem i prostą formą. Zostały utrzymane w stonowanej kolorystyce, nawiązują do stylu nowoczesnego i loftowego. Niektóre z proponowanych modeli są niezwykle oryginalne – kula imitująca ukrytą kamerę lub odkryta żarówka połączona z drewnem każdego pozytywnie zaskoczą!

Nasze marki