Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Kinkiety - pomieszczenie gospodarcze

Pomieszczenie gospodarcze w domu to komfortowe rozwiązanie. Miejsce, w którym możesz bezpiecznie trzymać akcesoria konieczne do sprzątania, płyny i środki chemiczne powinno być dobrze oświetlone tym bardziej że zwykle pozbawione jest dostępu światła słonecznego. Lampa przysufitowa często nie wystarczy, szczególnie jeśli pomieszczenie ma kilka zakamarków. W takiej sytuacji warto zdecydować się na montaż kinkietów w odpowiednich miejscach. Sprawdź, jakie modele możesz wybrać, by pomieszczenie gospodarczy było równie stylowe, jak pozostałe pomieszczenia w Twoim domu.

Praktyczne rozwiązania

Jesteś zwolenniczką praktycznych rozwiązań? Zdecyduj się na metalowy kinkiet, w uniwersalnym, białym kolorze, który dodatkowo został wykończony haczykami, w zależności od modelu – jednym, dwoma lub trzema. Zależy Ci, by wybrany przez Ciebie kinkiet zajmował niewiele miejsca? Warto wybrać podłużne, wąskie modele, które możesz montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zdecyduj, jaki kolor będzie odpowiedni – uniwersalny biały, czy praktyczny czarny? Jeśli chcesz, by kinkiet dawał subtelne światło, które zostawisz zapalone na stałe, wybierz klosz niemal całkowicie przylegający do ściany. Fantazyjne kształty i wycięcia delikatnie przepuszczają światło żarówki, rozświetlając, ale nie oświetlając pomieszczenie.

Stylowe kinkiety w pomieszczeniu gospodarczym?

Jeśli nie traktujesz pomieszczenia gospodarczego, jak tradycyjnego schowka, warto zadbać o jego stylowy i elegancki wygląda. Z myślą o Twoim komforcie, przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje:

    • nowoczesne, o prostej formie w stonowanej kolorystyce, jednocześnie praktyczne i niezwykle funkcjonalne,
    • nawiązujące do stylu loftowego, będące stylowym połączeniem odkrytej żarówki i drewna;
    • minimalistyczne, białe lub czarne, niezwykle proste i stylowe;
    • klasyczne, nawiązujące do minionych epok, posiadające charakterystyczne, gięte stelaże;

Propozycje pojawiające się w tej kategorii, dedykowane pomieszczeniom gospodarczym, to tkaninowe klosze, zabudowane, metalowe kinkiety, odkryte żarówki. Wysoka jakość i precyzja wykonania sprawia, że stanowią one źródło doskonałego światła, które zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Pamiętaj, że każdy model może być samodzielnym oświetleniem lub stanowić uzupełnienie światła gwarantowanego przez lampę przysufitową. Możesz zdecydować się na montaż więcej niż jednego kinkietu, dając sobie możliwość oświetlania konkretnej części pomieszczenia. Zachęcamy Cię do łączenia modeli i poszukiwania własnego stylu. Oferta, którą przygotowaliśmy jest niezwykle bogata!

Nasze marki