Oświetlenie to nasza największa pasja

Pormocja

Kinkiety - Shilo - Dohar (10)

Wszyscy wiemy, że oświetlenie w naszych domach jest ważne, ale często trudno jest znaleźć lampę, która wygląda ładnie i pasuje do Twojego stylu życia. Lampy Dohar zostały starannie przemyślane, dzięki czemu świetnie wyglądają samodzielnie lub w połączeniu z innymi lampami z serii.

Zakres cenowy tych lamp ściennych to 90-180$, co czyni je przystępnymi przedmiotami luksusowymi. Kupując kinkiety Shilo Dohar, inwestujesz w wysokiej jakości design, który będzie trwał przez lata i nie ustąpi późniejszym wynalazkom wnętrzarskim dzięki swemu nieprzemijającemu urokowi prostoty.

Kinkiety Shilo Dohar o trójkątnym stelażu

Jeśli chcesz coś prostego, ale praktycznego, Nurh jest właściwym wyborem dla Ciebie. Te oprawy są dostępne w wariantach kolorystycznych, opartych o połączenie dwóch wybranych kolorów z pięciu: białego, czarnego, chromowego, mosiężnego i miedzianego. Jeden z nich jest użyty do ram w kształcie trójkątów, a drugi – do kloszy w formie tub.

Kinkiety Shilo Dohar z kolekcji Nurh oferują Ci elegancki i nowoczesny design, który będzie pasował do wielu stylów, od klasycznego po minimalistyczny. Ich regulowana obudowa pozwala na dostosowanie kąta padania światła, dzięki czemu są idealne do czytania lub pracy w nocy.

Też trójkątne, ale nieco inne kinkiety Shilo Dohar Kabe wnoszą nowy, świeży styl retro do wystroju Twojego domu, dodając osobowość i charakter do każdej przestrzeni. Lampa jest również inspirowana stylem vintage. Trójkąt w tym przypadku jest tworzony przez dwa metalowe druty oraz (trzecia strona) przewód, na którym zawieszony jest klosz albo goła oprawka dla żarówki dekoracyjnej.

Kolory w tej serii lamp ściennych są jeszcze bardziej powściągliwe: wybieramy tylko czystą czerń albo biel. Natomiast klosze mamy do wyboru w trzech kształtach: zaokrąglony na kształt wąskiej miski bez rozrzeszenia brzegów, lub krótka gruba tuba, lub brak klosza – tylko oprawka w tymże kolorze, co stelaż.

Kinkiety Shilo Dohar o prostokątnym stelażu

Tu mowa pójdzie o serii lamp ściennych Alha E. Mamy tu do wyboru następne opcje:

  • kolor stelażu – klasycznie czarny lub biały;
  • kolor kloszy – ta sama klasyka, rozszerzona o mosiądz, chrom i miedź;
  • liczbę kloszy – dwa albo trzy, umieszczone bardzo blisko siebie po lewej stronie stelażu;
  • rozmiar stelażu, związany bezpośrednio z ilością kloszy, – przy dwóch jego szerokość stanowi 15 cm, przy trzech – 30 cm.

Lampy ALHA E zostały zaprojektowane tak, aby dać Ci idealną ilość światła do Twojego domu i biura. Nowoczesny design pomoże Ci stworzyć atmosferę, która jest w sam raz dla każdego nastroju, jaki chcesz osiągnąć. Czy to romans czy produktywność, te lampy będą w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebujesz.

Stelaż przedstawia sobą metalowy prostokąt, mocowany na płasko do ściany. Klosze-tuby są regulowane, możesz skierować światło albo w dół pod kątem prostym, albo w bok równolegle do podłogi, albo uzyskać ciekawe efekty rozpraszania światła, kierując go na skos pod różnymi kątami.

Kinkiety Shilo Dohar naprawdę świetnie się odnajdują w rozmaitych wystrojach wnętrz, ponieważ są maksymalnie proste, a więc łatwo się łączą z innymi elementami dekoracji, nie zaburzając harmonii. To jest niezawodne rozwiązanie, kiedy od dłuższego czasu męczysz się wyborem oświetlenia, które pasowałoby do Twoich rzetelnie przemyślanych pod względem designu pomieszczeń.

Nasze marki