Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Lampki nocne/biurkowe/gabinetowe - Dalen

Lampy stołowe Dalen (lampki nocne, biurkowe, gabinetowe)

Chcesz, aby Twój dom był bardziej inteligentny, ale nie wiesz, od czego zacząć? Istnieją inteligentne pralki, inteligentne kuchenki, a nawet inteligentne gniazdka. Ale co z lampami w Twoim domu? Co by było, gdybyś mógł je kontrolować za pomocą pilota lub smartfona? Czy to nie byłoby fajne?

Lampy stołowe Dalen są odpowiedzią na to pytanie. Te piękne designerskie lampy posiadają wbudowane diody LED, które zapewniają wspaniałe kolory i stopniowane oświetlenie. Można je również kontrolować za pomocą pilota. Nie jest wymagane żadne specjalne oprogramowanie! Dalen jest wszystkim tym, czym powinien być nowoczesny styl życia – prosty, elegancki design połączony z potężną technologią, która ułatwia życie każdego dnia.

Lampy stołowe Dalen: technologia i wygoda ponad wszystko

Producent Dalen bardziej się skupia na oświetleniu sufitowym, z którym radzi sobie doskonale, tak że naprawdę nie ma mu równych na świecie. Ale stworzył także jedyny model oprawy biurkowej, chyba dlatego jedyny, że jest wcieleniem perfekcji, której nie da się przeskoczyć. Przynajmniej na razie.

Lampa stołowa Dalen DL 1X została zaprojektowana tak, by oferować wiele opcji oświetlenia, które są nie tylko skuteczne, ale i stylowe. Na przykład, możesz zmienić kolor świecenia i wypełnić swój pokój barwnym światłem – niebieskim, zielonym, różowym, fioletowym i jakim tylko zechcesz. Czasami taki drobiazg potrafi zupełnie odmienić klimat w pomieszczeniu. Dopasuj go do swojego nastroju.

Masz do dyspozycji wiele poziomów jasności od 5% do 100%. Więc możesz wykorzystać lampę nie tylko do czytania o porze wieczorowej, ale także jako mdłe oświetlenie nocne, kiedy potrzebujesz tylko nie potknąć się w drodze do łazienki.

Twój wzrok będzie zadbany dzięki unikalnej technologii światła bez migotania i szkodliwych fal. A twój układ nerwowy będzie odpowiednio wspierany poprzez dobranie barwy świetlnej do Twoich bieżących potrzeb: zimna biała do orzeźwienia i skupienia się, a ciepła żółta do odpężenia i wyciszenia.

Lampa stołowa Dalen także pozwala na zdalne sterowanie – za pośrednictwem pilota. To tak bardzo się przydaje, kiedy, na przykład, czytasz w łóżku przed snem i jesteś już zbyt śpiący, żeby dosięgnąć do lampy, by ją wyłączyć. Albo tak wygodnie siedzisz w fotelu, oglądając ulubiony serial i trzymając na kolankach michę przekąsek, a chcesz trochę ściemnić.

Lampy stołowe Dalen – jeszcze kilka plusów

Jeśli wciąż się zastanawiasz, to może przekonają Cię kolejne atuty tej niesamowitej oprawy.

Lampy stołowe Dalen to idealny sposób na wniesienie do swojego domu odrobiny nowoczesności i oryginalności. Dzięki swojej eleganckiej konstrukcji lampy te mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu – od salonu aż po sypialnię! Niskie zużycie energii oznacza, że nie będziesz miał problemów z regulowaniem płatności za te nowe urządzenia.

Dalen to świetne produkty, które są trwałe dzięki jakościowym materiałom i niewymagające w obsłudze. A niezwykły design pozwala wykorzystać te oprawy również jako akcenty dekoracyjne w nowoczesnych wnętrzach.

Lampa stołowa Dalen jest taka, że po prostu, jak się mówi, nic dodać, nic ująć. I tak właśnie jest już teraz z tym jej opisem, który mimowolnie przybrał u nas posmaku ody. Ale jak najszczerszej, bo najgoręcej polecamy tylko to, czego sami jesteśmy pewni.

Nasze marki