Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Lampy podłogowe - kuchnia

Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, zadbaj o to, byś mógł ją realizować w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Odpowiednie rozmieszczenie mebli, profesjonalne sprzęty i naczynia kuchenne to jeszcze nie wszystko! Zastanawiasz się, o co jeszcze powinieneś zadbać? Podpowiemy Ci – o właściwe oświetlenie! Poznaj produkty, które przedstawiliśmy w tej kategorii i wybierz lampę podłogową dedykowaną Twojej kuchni! Poznaj modele dostępne w konkretnych stylach aranżacyjnych i wybierz ten idealny.

Lampy podłogowe do kuchni

Praktyczne rozwiązania nie muszą być nudne, szczególnie jeśli wybierzesz lampy podłogowe do kuchni utrzymane w stylu nowoczesnym. Niezwykle trafne połączenie białego lub czarnego koloru klosza z wypełnieniem w odcieniu starego złota, to doskonałe rozwiązanie także do kuchni minimalistycznej. Stelaż złożony z trzech części sprawia, że konkretny model jest stabilny i bezpieczny, dlatego doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym wykonujesz szybkie i dynamiczne ruchy, nie zawsze uważając na otaczające Cię przedmioty. Szukasz modelu równie stabilnego, ale charakteryzującego się bardziej odkrytym kloszem? Mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję – odkryta góra i ażurowe boki to połączenie doskonałe! Nowoczesna lampa podłogowa z podwójnym kloszem i możliwością ich swobodnej regulacji sprawdzi się w każdej kuchni, w której gotuje prawdziwy szef! Ustaw kąt padania światła zależnie od swoich potrzeb i ciesz się komfortowymi warunkami pracy, bez względu na porę dnia.

Minimalistyczne i stylowe

Kuchnia to pomieszczenie, które odwiedzasz naprawdę rzadko? Nie lubisz gotować, a obiady jadasz głównie na mieście? Warto zadbać o stylowe wykończenie pomieszczenia, decydując się na lampę podłogową, która urzeka swoją prostotą! Model charakterystyczny dla stylu klasycznego to niewielki, kulisty klosz, który został wykonany z białego szkła zestawiony z eleganckim, złotym stelażem. Połączenie niezwykle stylowe, doskonale sprawdzi się w eleganckich kuchniach. Stabilna podstawa sprawia, że ta lampa podłogowa jest bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu. Kolejna, zaskakująca propozycja to lampa podłogowa, która sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni, a w tej połączonej z jadalnią będzie stanowiła swobodne przejście pomiędzy pomieszczeniami. Wyjątkowy stelaż, w formie drewnianej ramy, metalowa podstawa i odkryte żarówki to propozycja dla miłośników oryginalnego designu! Lampy podłogowe przeznaczone do kuchni charakteryzują się stabilną konstrukcją. Zostały dostosowane do miejsca, któremu są dedykowane, poprzez:

    • stelaż złożony z trzech części;
    • stabilną podstawę;
    • unikalną konstrukcję;

Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań nie musisz się martwić, ze lampa podłogowa przewróci się, kiedy nieopatrznie mocniej ją popchniesz.

Nasze marki