Oświetlenie to nasza największa pasja

PROMO

Lampy podłogowe - schody

 

Schody w domu nie muszą być powodem do niepokoju, nawet jeśli masz dzieci. Wystarczy odpowiednio zadbać o ich oświetlenie, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo korzystania z nich, także w nocy. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany bez konieczności przeprowadzania remontu, zdecyduj się na lampy podłogowe, które poradzą sobie z problemem doskonale!

Modele lamp podłogowych

Poznaj wybrane przez nas modele lamp podłogowych, które pomogą Ci odpowiednio oświetlić schody i zobacz, gdzie możesz je umieścić, by uzyskać jak najlepszy efekt. Zdecyduj się na;
    • nowoczesna lampa z podwójnym kloszem – model jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, białym, czarnym oraz srebrnym. Lampa wykonana z metalu posiada dwa regulowane klosze. Ten model to doskonałe rozwiązanie w zakresie efektywnego oświetlenia schodów. Lampę możesz postawić na górze lub na dole, w bezpiecznej odległości od stopni i skierować światło na schody oraz pomieszczenie. Jeśli schody posiadają półpiętro, będzie ono doskonałym miejscem dla ustawienia lampy – jeden z kloszy skieruj na dół, a drugi – w górę schodów.
    • klasyczna, elegancka lampa stojąca z kulistym kloszem – rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie klasykę. W przypadki schodów z półpiętrem doskonale sprawdzi się w umieszczenie lampy na półpiętrze lub zakup trzech modeli i symetryczne ich rozmieszczenie – na dole, pośrodku i na górze schodów.

Lampy na schody

Jeśli z jakichś powodów nie przemawia do Ciebie pomysł oświetlania schodów lampami stojącymi, poznaj nasze, przemawiające za nim argumenty:
    • zwiększenie bezpieczeństwa – dobrze oświetlone schody są bezpieczne, także w nocy. Lampa stojąca może pozostać włączona przez całą noc, zapewniając domownikom maksymalny komfort poruszania się po domu. Pamiętaj, by postawić lampy w bezpiecznej odległości od schodów;
    • wyjątkowa dekoracja – lampy postawione w okolicy schodów to oryginalny pomysł na aranżację przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie nie pojawia się często!
    • wygoda – lampę możesz swobodnie przenosić, zapewniając sobie pełne oświetlenie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz;
Lampy, które Ci proponujemy, są niezwykle funkcjonalne, stabilne i bezpieczne. Wykonane z trwałych materiałów, są odporne na efekty codziennego użytkowania. Odpowiednio wybrany model doskonale uzupełni aranżację wnętrza i zapewni Ci komfort mieszkalny na najwyższym poziomie! Decydując się na lampę podłogową, decydujesz się na poprawę jakości codziennego życia oraz bezpieczeństwo – swoje i najbliższych.

 

Nasze marki