Oświetlenie to nasza największa pasja

Dalen

Dalen to marka o czeskim pochodzeniu, która zdobyła uznanie na całym świecie, od Europy Zachodniej aż po Daleki Wschód. A swoje oddziały produkcyjne oraz technologiczno-badawcze ma, oprócz Czech, w Chinach, Holandii, Japonii, Włoszech i Singapurze.

Dalen – więcej niż oprawa oświetleniowa

Ten, kto nie wie, o co chodzi, może być zszokowany: „Co? Ponad tysiąc za zwykły plafon?” Tylko że to jest plafon wręcz nadzwyczajny – inteligentny, zdalnie sterowany, posiadający wiele funkcji.

Oświetlenie LED sufitowe Dalen – to możliwość:

  1. zarządzać światłem w domu za pomocą pilota;
  2. troszczyć się o swój wzrok dzięki wyjątkowej technologii oświetlenia bez migotania i szkodliwych fal;
  3. sterować jednocześnie kilkoma lampami;
  4. regulować moc światła aż na 10 poziomach jasności, od 5 % (w trybie nocnym) do 100 % (jaskrawe dzienne światło);
  5. zmieniać barwę światła od orzeźwiającej zimnej białej dla pracy po żółtawą ciepłą dla relaksu i przytulnych wieczorów – łącznie 10 opcji.

Z tych wszystkich funkcji wynika, że tak naprawdę jeden duży plafon Dalen w pokoju może zastąpić razem cały żyrandol oraz lampę nocną. I chociaż firma oferuje także trzy modele lamp stołowych, to jednak przeważnie skupia się na rozwiązaniach sufitowych.

Oświetlenie LED sufitowe Dalen

W firmowym katalogu Dalen produkty są podzielone na dwie linie – S-line i C-line, które różnią się głownie designem. S – zrobione raczej na płasko, kształty są delikatniejsze, a C – bardziej wypukłe i grube.

Ofertę marki Dalen nie można nazwać szeroką, bo zawiera 19 modeli, skojarzonych w 7 serii o nazwach tak samo lakonicznych, jak ich wzornictwo. Poly, Shapy, Flagy, Fungi, Sparkly, Lensy, Unic stawiają przede wszystkim na technologiczność i nowoczesność, wygląd zaś jest minimalistyczny i uniwersalny.

Oprócz plafonów, są również lampy wiszące Dalen, na przykład DL 2S Plus D. Te oprawy są identyczne do plafonów z tej samej serii, tylko że wiszą pod sufitem zamiast być do niego przymocowanymi bezpośrednio.

Niektóre oprawy mogą być sterowane również przez Wi-Fi, jak DL C415TW, DL C415TXW, DL C515TW, DL C515TXW.

Dalen w naszej ofercie

W naszym sklepie Pstryk sprzedajemy łącznie 16 modeli opraw tego ekskluzywnego producenta. W tym Oświetlenie LED sufitowe Dalen w postaci plafonów i lamp wiszących, sterowanych na pilota i za pomocą Wi-Fi.

Mamy do zaoferowania także szykowną biurkową lampę dotykową DL 1X, przypominającą meduzę i zmieniającą kolory. Może działać także w trybie bezbarwnym (białe światło) w zimnej lub ciepłej temperaturze oświetlenia.

Wypróbuj moc inteligencji w swoim domu lub biurze, będziesz zachwycony łatwością, wygodą i przyjemnością korzystania z nowoczesnych smart-technologii. W razie pytań i wątpliwości śmiało kontaktuj się z nami – przyjdziemy z pomocą.

Jaka jest spożywana moc prądu przez Oświetlenie LED sufitowe Dalen?

W trybie nocnym nawet tylko 1-3 W, przy wykorzystaniu na 100 % mocy – 24 do 56 W (a pomiędzy są warianty na 24, 28, 38 W).

Czy znajdę lampy stojące i kinkiety Dalen?

Na razie marka nie produkuje tych rodzajów oświetlenia, tylko rozwiązania sufitowe (plafony plus wiszące) oraz parę biurkowych.

Czy źródła światła w lampach Dalen są wymienne?

Nie, producent daje gwarancję na 3 lata i co najmniej 40000 godzin pracy. W razie wykorzystania zasobów lampy należy zwrócić się do serwisu.

Nasze marki