Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - jadalnia

Modna jadalnia to nie tylko umiejętnie wybrane meble i akcesoria dekoracyjne, ale przede wszystkim przemyślane oświetlenie. Jaką funkcję pełni ono w pomieszczeniu jadalnym? Przede wszystkim dodaje mu uroku i podkreśla jego charakter.

Czy dodatkowe oświetlenie jest potrzebne?

Dodatkowe oświetlenie jadalni może przybierać różne formy – lampy podłogowej, kinkietów lub obrazówek. Jeśli zależy Ci na klimatycznym, subtelnym świetle, zdecyduj się na te ostatnie – ścienne kinkiety obrazowe to doskonały pomysł na stworzenie romantycznego nastroju każdego wieczoru! Zastanawiasz się, czy dodatkowe oświetlenie jadalni jest potrzebne? Poznaj kilka powodów, dla których zdecydowanie warto się na nie pokusić.

   • 

Obrazówki

   stworzą wyjątkowy nastrój, który niejednokrotnie uświetni rodzinne uroczystości, nada im odpowiedniego charakteru lub podkreśli znaczenie chwili;
  • Jeśli ściany Twojej jadalni zdobią modne plakaty, rodzinne zdjęcia albo stylowe obrazy, zdecydowanie warto podkreślić ich piękno, odpowiednio je oświetlając;
  • Należysz do osób, które nie lubią, gdy wokół panuje mrok? Obrazówki subtelnie przełamią ciemność, sprawiając, że nocne poruszanie się po domu będzie przyjemne, komfortowe i bezpieczne;
  • Twoja jadalnia jest połączona z otwartą kuchnią? Podświetl ekspozycje znajdujące się na półkach, obrazy lub fotografie i zapewnij sobie wyjątkowy klimat, kiedy gotujesz w pomieszczeniu obok.

Klasyczna przestrzeń wokół Ciebie

Klasyczne rozwiązania aranżacyjne nie tylko nigdy nie wychodzą z mody, ale swobodnie i naturalnie dopasowują się do każdej kolejnej. Jeśli nie jesteś zwolennikiem szybkich, sezonowych trendów, warto postawić na ponadczasowe rozwiązania, które gwarantują ogromne możliwości. Klasyczne modele kinkietów ściennych obrazowych dedykowanych pomieszczeniom jadalnym to propozycje dla tych, którzy cenią modę minionych epok oraz tych, którzy zdecydowanie gustują w nowoczesnych rozwiązaniach. Różnorodne odcienie złota – od jasnego i błyszczącego, poprzez matowy, aż po stary, przecierany, zostały trafnie połączone ze stylowymi formami – minimalistycznymi i tymi zdobionymi. Miłośnicy srebra również znajdą coś dla siebie – satynowe i chromowane obrazówki to nowoczesna klasyka, która zdecydowanie zachwyca!

Stylowa jadalnia

Klasyczne i nowoczesne obrazówki sprawdzą się w każdej jadalni. Nie musisz podświetlać obrazów lub fotografii – kinkiety ścienne obrazowe doskonale zastąpią tradycyjne kinkiety. Zastanawiasz się, na czym może polegać różnica? Kinkiety w tradycyjnej formie dają wyraźne i intensywne światło, obrazówki natomiast – delikatne, subtelne i rozproszone, padające bezpośrednio na ścianę.

Nasze marki