Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - przedpokój/wiatrołap

Niezależnie od tego, czy spodziewasz się gości, czy planujesz spędzić wieczór w towarzystwie najbliższych, delikatnie oświetlony przedpokój sprawi, że mieszkanie stanie się jeszcze przytulniejsze niż dotychczas. Jakie są praktyczne korzyści wynikające z montażu obrazówek, czyli ściennych kinkietów obrazowych w przedpokoju domu lub mieszkania?

  • Delikatne światło rozświetla korytarz, dając Ci możliwość swobodnego korzystania z wizjera;
  • Kiedy Ty lub Twoi goście chcecie opuścić mieszkanie, subtelnie oświetlony przedpokój pozwoli w komfortowy sposób odszukać właściwą odzież wierzchnią, a w razie potrzeby – włącznik lampy sufitowej;
  • Obrazówka umiejscowiona nad lustrem znajdującym się w przedpokoju da Ci możliwość skorzystania z niego bezpośrednio przed wyjściem z domu;
  • Odszukanie pozostawionych w korytarzu kluczy nie będzie wymagało włączania głównego światła;

Jeśli montaż obrazówek wiąże się z takimi korzyściami, warto zaryzykować! Sprawdź, jakie modele możesz znaleźć w specjalnie przygotowanej ofercie i ciesz się doskonałym efektem w swoim domu!

Klasyczne modele obrazówek

Pierwsze pomieszczenie w Twoim domu to jego wizytówka, dlatego warto szczególnie nie zadbać, decydując się na stylowe i funkcjonalne elementy dekoracji. Jeśli szukasz ponadczasowych rozwiązań, które będą zachwycały w każdym sezonie, niezależnie od aktualnie panującej, szybkiej mody, warto postawić na klasykę. W ramach oferty klasycznej możesz zdecydować się na:

   • 

obrazówki

   inspirowane minionymi epokami to doskonała propozycja dla miłośników historii i dobrego stylu. Utrzymane w minimalistycznej formie, gładkie lub zdobione, wyróżniają się wyjątkową kolorystyką – stare złoto idealnie współgra ze zdobieniami w tym samym odcieniu, a żółte sprawia, że obrazówka staje się naprawdę wyjątkową dekoracją;
  • kinkiety ścienne obrazowe inspirowane stylem nowoczesnym to rozwiązanie doskonałe dla tych, którzy chcą podążać za światowymi trendami, jednocześnie czerpiąc z nich tylko to, co jest zgodne z ich przekonaniami. Jeśli jesteś jedną z tych osób, z pewnością zwrócisz uwagę na obrazówki o prostej formie, idealne do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.

Doskonały wybór

Obrazówki to bez wątpienia doskonały wybór, jeśli chodzi o oświetlenie Twojego przedpokoju – modne, stylowe i subtelne podkreślą charakter niewielkiego pomieszczenia, jednocześnie niepotrzebnie go nie obciążając. Pozostając bezpośrednio przy ścianie, na której są montowane, pomimo stelaży nie zabierają potrzebnego miejsca.

Nasze marki