Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - salon/pokój dzienny

Salon, zwany również pokojem dziennym jako najbardziej reprezentatywne pomieszczenie Twojego domu lub mieszkania, wymaga szczególnej aranżacji – przemyślanej, funkcjonalnej, czerpiącej zarówno ze światowych trendów, jak i ponadczasowej klasyki. Skup się na odpowiednim oświetleniu wnętrza salonu – dobrze dobrane lampy i kinkiety ścienne, potrafią całkowicie odmienić jego dotychczasowy charakter.

Gdzie zamontować obrazówkę w salonie?

Szukasz innowacji wśród tradycyjnych rozwiązań? Zdecyduj się na obrazówki, czyli nowoczesne, ścienne kinkiety obrazowe, które zapewnią wyjątkowe, subtelne światło w Twoim salonie. Jak możesz je wykorzystać?

      • 

Obrazówki

     są doskonałym sposobem na wyeksponowanie wybranych elementów dekoracji, wśród których mogą się znaleźć – Twoje obrazy, fotografie, rodzinne pamiątki albo portrety;
    • Umiejscowione bezpośrednio nad sofą lub fotelami, pozwolą Ci w komfortowych warunkach oglądać telewizję lub po prostu – odpoczywać;
    • Postawiony w salonie stoliczek, na którym stoją wykwintne alkohole i kryształowe kieliszki również wymaga odpowiedniej, świetlnej dekoracji – zamontuj obrazówkę tuż nad nim i ciesz się wyjątkowym efektem;

Salon w wielkim stylu

Cenisz sobie stylowe, klasyczne wnętrza, wypełnione dekoracjami przywołującymi na myśl pałacowe wnętrza? Zdecyduj się na ponadczasowe modele obrazówek, charakteryzujące się gustownymi wykończeniami i unikalną kolorystyką. Odcienie starego złota, delikatne zdobienia i eleganckie stelaże to nie wszystko – każdy z proponowanych modeli zapewnia wyjątkowe, subtelne światło, które wprowadzi do Twojego salonu nieznany Ci wcześniej nastrój. Klasyka w swoim tradycyjnym ujęciu nie przemawia do Ciebie? Warto zdecydować się na jej nowoczesną formę – minimalistyczne obrazówki, złote lub srebrne, błyszczące lub matowe będą doskonałym sposobem na wyróżnienie wnętrza salonu i podkreślenie jego indywidualnego charakteru.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiasz na nowoczesne, modne i stylowe rozwiązania? Postaw na obrazówki, które spełnią Twoje oczekiwania! Niezwykle minimalistyczne formy potrafią zaskoczyć! Zastanawiasz się, jak duże możliwości może dać proste rozwiązanie? Poznaj kinkiety ścienne obrazowe, dostępne w ofercie i przekonaj się, jak wiele mogą zmienić w Twoim salonie lub pokoju dziennym. Uniwersalna kolorystka sprawi, że z łatwością odnajdziesz model, który wpisze się w zastaną aranżację.

Małe kroki do wielkich zmian

Jeśli marzysz o wielkich zmianach, ale niekoniecznie o remoncie, warto postawić na obrazówki. Zamontowane w Twoim salonie odmienią jego wnętrze i sprawią, że będzie wyglądał lepiej niż dotychczas.

Nasze marki