Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - schody

Dom, w którym są schody, wymaga zdecydowanych rozwiązań, jeśli chodzi o dekorację, tym bardziej, jeśli schody łączą salon z kolejnym piętrem domu. Jak zadbać o ich stylowy wygląd, pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania z nich? Postaw na profesjonalne oświetlenie schodów, które może służyć domownikom przez całą noc – wybierz modne obrazówki i nie martw się ewentualnym upadkiem!

Funkcjonalna dekoracja

Ścienne kinkiety obrazowe, powszechnie zwane obrazówkami to doskonałe rozwiązanie w piętrowych domach i mieszkaniach. Niepozorne modele gwarantują:

    • modną dekorację – niekoniecznie muszą podświetlać obrazy albo rodzinne fotografie, doskonale wyglądają również jako samodzielne elementy aranżacji, rzucające subtelne światło na kolejne stopnie;
    • stylowe przejście między piętrami lub pomieszczeniami – jeśli piętra lub pomieszczenia Twojego domu albo mieszkania zostały zaaranżowane w odmiennych stylach, schody dające możliwość montażu obrazówek są doskonałym rozwiązaniem! Wybierz modele, które odpowiadają każdemu z wprowadzonych do wnętrza stylów i pozwól im stworzyć spójną całość!
    • stałe oświetlenie stopni, zwłaszcza nocą – dzięki temu schody przestaną być dla Twojej rodziny przeszkodą. Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort najbliższych, dobrze oświetlając kolejne stopnie. Jedna obrazówka to zdecydowanie za mało – zdecyduj się na ilość kinkietów dostosowaną do wysokości schodów i ciesz się bezpiecznym przejściem pomiędzy piętrami.

Klasyczna czy nowoczesna dekoracja?

Klasyczne modele obrazówek doskonale sprawdzą się w domach i mieszkaniach, które zostały urządzone w konkretnym stylu, inspirowanym minionymi już epokami. Wyjątkowe kształty, zdobienia i kolorystyka sprawiają, że tracą one na uniwersalności, jednocześnie wzbudzając podziw i zainteresowanie. Odpowiednio zaaranżowane staną się doskonałą dekoracją na lata! Szukasz klasycznych, ale jednocześnie nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkową i zawsze modną aranżację? Zdecyduj się na minimalistyczne modele, które pozostaną niezauważone, a rzucane przez nie światło każdorazowo będzie zachwycało.

Doskonała oferta

Szeroki wybór obrazówek, dostępnych w ramach bogatego asortymentu to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby! Poznaj przygotowane przez nas propozycje i zachwyć się wyjątkowymi rozwiązaniami, przygotowanymi z myślą o Twoim bezpieczeństwie – kinkiety ścienne obrazowe, zamontowane w okolicy schodów, podkreślą ich stylowy i elegancki wygląda, jednocześnie zapewniając Tobie i pozostałym domownikom bezpieczne korzystanie z nich.

Nasze marki