Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - sypialnia

Marzysz o nowej sypialni, jednak z różnych względów nie możesz pozwolić sobie na remont w tym momencie? Próbowałaś zmieniać pościel, poduszki dekoracyjne i zasłony, ale efekt nadal Cię nie satysfakcjonuje? Powiesiłaś obrazy na ścianach, jednak masz wrażenie, że giną w otaczającej je przestrzeni? Zdecyduj się na zmianę oświetlenia i wybierz innowacyjne rozwiązania – obrazówki, bo o nich mowa, zamontuj ponad powieszonymi obrazami i zachwyć się efektem!

Obrazówki zamiast remontu?

Obrazówki to wyjątkowy sposób na wprowadzenie jednocześnie subtelnych i doskonale widocznych zmian, gwarantujących doskonałe efekty. Pomożemy Ci znaleźć doskonałe miejsce montażu!

    • Nad łóżkiem - Obrazówka nie musi być umiejscowiona bezpośrednio nad obrazem, równie spektakularny efekt otrzymasz, montując ją nad łóżkiem. Dodatkowo zapewni Ci subtelne światło, doskonałe podczas wieczornego odpoczynku i idealne, gdy w nocy obudzisz się, by napić się wody;
    • Nad obrazami - Obrazówka zastosowana zgodnie ze swoim przeznaczeniem sprawi, że obrazy, plakaty lub fotografie zdobiące ścianę staną się wyjątkową dekoracją także wieczorami, dodatkowo zapewniając Ci odpowiednie dla wieczornego relaksu światło;
    • Nad drzwiami wejściowymi - Obrazówka zamontowana bezpośrednio nad drzwiami wejściowymi do sypialni to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią zasypiać, kiedy światła są zgaszone. Delikatny poblask zapewni Ci poczucie komfortu i jednocześnie – spokojny sen.

Klasyczne czy stylowe?

Obrazówki dedykowane pomieszczeniom sypialnym są wyjątkowe – eleganckie i stylowe, nowoczesne lub uniwersalne. Proste formy nawiązują do stylu klasycznego i współczesnego poprzez kolorystykę, delikatne zdobienia lub ich brak, układ stelaża. Warto poświęcić chwilę i zdecydować, który model wpisze się w aranżację Twojej sypialni – biały czy zloty, srebrny albo czarny? Spójrz na uchwyty mebli i odpowiedz sobie na pytanie, co będzie lepszym wyborem – błyszczące czy matowe wykończenie obrazówki? Proponujemy Ci minimalistyczne obrazówki, które sprawdzą się w każdej aranżacji, pod warunkiem, że zwrócisz uwagę na szczegóły! Jeśli szukasz czegoś naprawdę zaskakującego, postaw na kinkiety ścienne obrazowe charakteryzujące się oryginalnym, stylowym zdobieniem! Zdecyduj się na wyjątkową aranżację swojej sypialni, bez konieczności przeprowadzania remontu – wystarczy kilka przemyślanych rozwiązań, byś nie mógł rozpoznać znanego Ci wnętrza!

Nasze marki