Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - garderoba

Poranny pośpiech zna każdy z nas. Jeśli często zdarza Ci się przegapić budzik, zadbaj o rozwiązania, które ułatwią Ci poranną organizację. Właściwe oświetlenie niewątpliwie jest jednym z nich! Wybierz nowoczesne oprawy downlight i spraw, by Twoja garderoba stała się przyjaznym miejscem, nawet wówczas, gdy w pośpiechu szukasz pasującego do wybranej stylizacji swetra.

Niewielkie oczka w Twojej garderobie

Wstajesz do pracy jako pierwsza, dlatego starasz się zachować ciszę, a biurowy zestaw wybierasz niemal po ciemku, od czasu do czasu korzystając z latarki w Twoim telefonie? Czas to zmienić! Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w polecanej kategorii. Dyskretne oczka doskonale sprawdzą się w każdej garderobie. Pomieszczenie, ze względu na swój charakter daje szerokie możliwości wykorzystania tego rodzaju oświetlenia. Jeśli lubisz ponadczasowe, funkcjonalne i zaskakujące rozwiązania, koniecznie sprawdź, jak wykorzystać oprawy downlight w garderobie!

Oświetlenie lustra

Jesteś szczęśliwą posiadaczką dużego lustra? Niewielkie oczka, utrzymane w uniwersalnej kolorystyce i nowoczesnym stylu doskonale sprawdzą się właśnie ponad nim! Decydując się na wygodny model, imitujący kamerę lub sceniczny reflektor, dajesz sobie możliwość swobodnej regulacji źródła i natężenia światła. Szybko przekonasz się, że wybór codziennej stylizacji nie musi być przykrym obowiązkiem!

Podświetlenie wieszaków

Duża garderoba to prawdziwy komfort przechowywania i wybierania elementów odzieży. Zadbaj, by była również funkcjonalna i zdecyduj się na odpowiednio dobrane oświetlenie. Oczka zamontowane bezpośrednio nad wieszakami pełnymi ubrań sprawią, że nie będziesz chciała opuszczać pomieszczenia! Ten rodzaj oświetlenia jest doskonały także dla właścicielek przestronnych szaf. Nic nie stoi na przeszkodzie, by niewielkie lampy zamontować wewnątrz szafy przesuwnej. Takie rozwiązanie zdecydowanie podniesie komfort codziennego korzystania z niej. Decydując się na takie rozwiązanie, dajesz sobie możliwość wyboru odpowiedniego modelu spośród szerokiej gamy produktów, utrzymanych w różnorodnych stylach. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz oprawy odpowiadające na Twoje indywidualne potrzeby!

Nasze marki