Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - jadalnia

Czas spędzony z najbliższymi jest niezwykle cenny. Jeśli chętnie gromadzicie się przy wspólnym stole, warto zadbać, by otaczające Was wnętrze było przytulne i stylowe. Zastanawiasz się, jakie oświetlenie wybrać do jadalni, by nadać jej ciepłego, rodzinnego charakteru? Zdecyduj się na oprawy downlight i każdego wieczoru ciesz się stylową aranżacją wnętrza.

Doskonałe pomysły na aranżację

Nowoczesne i minimalistyczne oczka mogą więcej, niż możesz się po nich spodziewać! Stylowe, geometryczne kształty i uniwersalna kolorystyka pozwalają im wpisać się niemal w każdą aranżację, a zastosowane w ich konstrukcji rozwiązania, zdecydowanie podnoszą ich funkcjonalność. Sprawdź, jakie modele oczek możemy Ci zaproponować i gdzie możesz je zamontować, by cieszyć się doskonałym światłem.

Dyskretne oświetlenie przejścia

Jesteś właścicielem mieszkania, w którym jadalnia jest bezpośrednio połączona z kuchnią lub salonem? Jeśli Twoim zdaniem taki układ nie daje wielu możliwości aranżacyjnych, zdecydowanie jesteś w błędzie! Wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednie oświetlenie - przylegające do sufitu oczka lub podłużne oprawy LED uwydatnią podział, dodając mu klasy i elegancji.

Dla Twojego relaksu

Pochmurny dzień sprawia, że masz ochotę zostać w domu, koniecznie przy włączonym świetle? Skorzystaj z komfortu, jaki gwarantuje Ci odpowiednio zamontowane oświetlenie. Zdecyduj się na oczka umieszczone w kącie, pomiędzy ścianą a sufitem - takie rozwiązanie pozwoli Ci wyeksponować powieszone na ścianach zdjęcia, jednocześnie jednak widocznie podnosząc poziom komfortu korzystania z pomieszczenia.

Kiedy pojawią się goście

Dodatkowe oświetlenie sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy mamy gości. Zadbaj o odpowiedni poziom światła w Twojej jadalni i zdecyduj się na oprawy downlight. Możesz wybrać modele podatne na regulację lub wybrać te, które zamontujesz bezpośrednio w suficie. Nowoczesna i stylowa jadalnia Propozycje, jakie przygotowaliśmy w polecanej kategorii, to unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań i minimalistycznego designu. Proste, oszczędne formy i niebanalna kolorystyka pozwolą Ci wybrać model odpowiedni dla Ciebie!

Nasze marki