Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - łazienka

Doskonały relaks w pełnym świetle? Jeśli nie jest to plaża, z pewnością nie jest możliwy. Traktujesz swoją łazienkę jak profesjonalne SPA, dbasz o codzienną pielęgnację twarzy i dłoni i regularnie zmieniasz jej wystrój? Warto zadbać także o elementy, które pozostaną niezmienne. Mowa o właściwym oświetleniu pomieszczenia, czyli cieszących się niesłabnących popularnością oczkach.

Bogata oferta funkcjonalnych rozwiązań

Mając na uwadze Twój komfort, przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną kolekcję opraw downlight, dzięki którym spełnisz swoje aranżacyjne marzenia. Minimalistyczne i oszczędne w formie modele, doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie głównego źródła światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia. Możesz zdecydować się na płaskie, doskonale przylegające do ściany lub mebla oprawy albo wybrać wypukłe, nowoczesne modele. W jaki sposób warto wykorzystać je w aranżacji łazienki?

Stylowa i nowoczesna

Decydując się na geometryczne wzory i uniwersalne, klasyczne kolory pozwalasz sobie na swobodę aranżacji - jakkolwiek nie urządziłbyś łazienki, tak dopasowane oświetlenie będzie wyglądało niezawodnie. Możesz wybrać podłużne oprawy, wyposażone w więcej niż jedną żarówkę lub zdecydować się na pojedyncze modele. Efekt, każdorazowo, będzie tak samo doskonały!

Dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Należysz do osób, które przez wystrój wnętrza chcą pokazać swoje prawdziwe oblicze? Przygotowując asortyment dostępny w polecanej kategorii, zadbaliśmy również o to! W proponowanej ofercie znajdziesz funkcjonalne lampy - oprawy downlight, które pozwolą Ci swobodnie regulować ustawienie kąta padania światła, jednocześnie przywodząc na myśl nowoczesne gadżety - kamerę lub reflektor.

Korzyści wynikające z montażu oczek w łazience

Zastanawiasz się, jakie korzyści może przynieść montaż oczek w łazience? My znamy co najmniej pięć!

    - Zamontowane nad lustrem pozwolą Ci na dokładne wykonanie makijażu albo stylizację fryzury. W takiej sytuacji zdecydowanie przyda się model, który możesz swobodnie regulować.
    - Niewielkie oczka, umieszczane bezpośrednio w ścianie to sposób, by Twoja kąpiel stała się jeszcze przyjemniejsza! Miękka piana, ciepła woda i subtelne światło - tyle wystarczy, by maksymalnie odreagować stres!

 

Nasze marki