Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - pokój dziecięcy

Twoja pociecha ma problemy z zasypianiem? Może często budzi się, płacząc? Nie możesz się jej dziwić - dzieci czują się zdecydowanie bezpieczniej wówczas, gdy światło w pokoju jest włączone, a rodzice nie odeszli dalej niż na wyciągnięcie ręki. Uważasz, że stojące lampki nocne nie są bezpieczne? Zadbaj, by w pokoju dziecięcym znalazły się oczka montowane bezpośrednio w suficie.

Dlaczego warto zamontować oczka w pokoju dziecięcym?

Odpowiedź jest naprawdę prosta - takie rozwiązanie jest praktyczne i funkcjonalne. Niewielkie i dyskretne lampki rozmieszczone zgodnie z zaprojektowanym schematem, to doskonały sposób na delikatne oświetlenie wnętrza i pokonanie dziecięcych lęków. Wybierając białe modele, sprawisz, że pomieszczenie wyda się przestronniejsze, czarne natomiast niezawodnie sprawdzą się w pokoju starszego malucha, dodając mu klasy i elegancji.

Oświetlenie dla malucha

Oprawy downlight do pokoju dziecięcego to propozycja także dla rodziców maluchów. Dyskretne oczka pozwolą zamontować się tam, gdzie tego potrzebujesz. Montowane bezpośrednio w suficie zapewnią subtelny półmrok, a te większe, z możliwością swobodnej regulacji natężenia światła sprawdzą się w pokojach starszych dzieci, pozwalając Ci dopasować się do indywidualnych potrzeb malucha.

Oczka w pokoju nastolatka

Oczka, jakie znajdziesz w polecanej kategorii, to również propozycja dla nastolatków. Ciemne, stonowane kolory, geometryczne kształty i inspiracje prosto z industrialnej fabryki znajdą swoich zwolenników wśród młodzieży. Dorastająca pociecha nieustannie szuka własnego stylu, jednocześnie szukając zaskakujących gadżetów? Zaproponuj jej stylowe oprawy downlight, doskonale imitujące sceniczne reflektory lub kamery. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu każdemu, kto nie boi się własnych marzeń!

Uniwersalne rozwiązania

Twoje dzieci mieszkają w jednym pokoju dziecięcym, a Ty szukasz doskonałego rozwiązania? Niezawodne okażą się:

    - płaskie oprawy downlight, precyzyjnie przylegające do sufitu. Proponowane przez nas modele doskonale wpiszą się w dekorację wnętrza, dodając mu klasy i sprawiając, że wyda się kompletne;
    - większe modele, pozwalające na swobodną regulację kąta padania światła oraz jego natężenia. To rozwiązanie jest praktyczne dla starszych dzieci - pozwala dostosować oczko do potrzeb malucha lub starszego dziecka.

 

Nasze marki