Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - pomieszczenie gospodarcze

Duży dom albo przestronne mieszkanie z pewnością zostały wyposażone w pomieszczenie gospodarcze. Zwykle niewielka przestrzeń zostaje zaaranżowana w taki sposób, by mogła być maksymalnie funkcjonalna. Zastanawiasz się, jakie oświetlenie wybrać, by zapewnić sobie komfort korzystania z popularnego schowka? Doskonałym rozwiązaniem z pewnością okażą się oprawy downlight.

Dyskretne i niezawodne oświetlenie

Oprawy downlight lub oczka to propozycja dla wymagających. Dyskretnie rozświetlą wnętrze, jednocześnie nie zajmując cennej powierzchni użytkowej. Zastanawiasz się, dlaczego właśnie w pomieszczeniu gospodarczym warto zamontować niezawodne oświetlenie? Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa - schowek to miejsce, w którym rzadko panuje porządek. Odpowiednie oświetlenie pozwoli Ci uniknąć wielu nieszczęśliwych wypadków.

Styl czy funkcjonalność?

Jeśli zastanawiasz się, na co warto zwrócić uwagę - na styl, czy zdecydowanie na funkcjonalność wybranego oświetlenia, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Z nami nie musisz wybierać. Propozycje, jakie znajdziesz w polecanej kategorii, są zarówno modne i nowoczesne, jak i praktyczne i funkcjonalne. Zatem, co chcemy oddać w Twoje ręce? Przede wszystkim nowoczesne oczka w geometrycznych kształtach. Płaskie modele efektownie wmontujesz w sufit lub meble, a te wypukłe umiejętnie wpleciesz w planowaną aranżację. Decydując się na proponowane lampy, zadbasz, by pomieszczenie gospodarcze było wygodne i bezpieczne, jednocześnie pozostając modnym i stylowy. Doskonałe połączenie, prawda?

Jak rozplanować oświetlenie?

W przypadku oświetlenia pomieszczenia gospodarczego doskonałym rozwiązaniem będzie umieszczenie płaskich, nowoczesnych modeli tuż nad wejściem. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo i wskażesz na styl, w jakim urządzone zostało wnętrze. Możesz wybrać model z jedną żarówką, jednak zdecydowanie lepiej zdecydować się na potrójną listwę. Praktycznym będzie również montaż pojedynczych, nowoczesnych oczek ponad powieszonymi na ścianach szafkami. Taki zabieg pozwoli Ci wygodnie poznać ich zawartość, bez konieczności włączania głównego światła.

Nasze marki