Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - przedpokój/wiatrołap

Zastanawiasz się, jakie pomieszczenie mówi o Tobie najwięcej? Zdecydowanie przedpokój! Dlaczego? Ponieważ to właśnie on wita gości jako pierwszy. Mając na uwadze jego wyjątkową rolę, zdecydowanie warto zadbać o równie wyjątkową aranżację. Skupiając się na dodatkach, koniecznie pamiętaj o odpowiednim oświetleniu. Doskonałym rozwiązanie będą oczka - dyskretne i niepozorne lampki, dzięki którym stworzysz magiczną przestrzeń!

Po co w przedpokoju potrzebne jest światło?

Bywają dni, że drzwi w Twoim domu się nie zamykają? Zadbaj, by Twoi goście czuli się komfortowo od początku wizyty i zdecyduj się na profesjonalne oświetlenie wnętrza. Doskonałym rozwiązaniem, także dla niewielkiego przedpokoju są oprawy downlight. Dlaczego? Głównie dlatego, że nie zajmują miejsca, a jednocześnie zapewniają spektakularne efekty - pozwalają podkreślić charakter pomieszczenia i wydobyć z niego to, co najpiękniejsze. Zamontowane w przedpokoju, mają stanowić zapowiedź tego, co gość zobaczy wewnątrz domu.

Oczka - tak, czy nie?

Zastanawiasz się, czy decydując się na montaż oczek, nie popełnisz błędu? Zdecydowanie nie! Sprawdź, jakie warianty popularnego modelu są dostępne i wybierz te, które wpiszą się w istniejącą lub planowaną aranżację.

    - oczka płaskie, doskonale przylegające do sufitu, to propozycja dla miłośników minimalizmu. Niewidoczne rozwiązania okazują się często najlepszymi!
    - szeroki wybór kształtów pozwoli Ci zdecydować się na te maksymalnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Modele 3D

Większe modele, jakie zgromadziliśmy w polecanej kategorii, to propozycja dla miłośników funkcjonalnych rozwiązań i praktycznych gadżetów. Lampy doskonale imitujące kamerę lub sceniczne reflektory, to propozycja dla miłośników oryginalnych dodatków. Dużym plusem jest możliwość samodzielnej regulacji kąta padania światła. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości metalu. Uniwersalna kolorystyka pozwala wykorzystać modele w każdym niemal wnętrzu. Oczka będą niezastąpionym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń, takich jak przedpokój - nadadzą im właściwego charakteru, a Tobie pozostawiają nieograniczone niemal możliwości - aranżacyjne i organizacyjne! Zostawiając włączone w przedpokoju światło, sprawiasz, że goście chętniej Cię odwiedzają!

Nasze marki