Oświetlenie to nasza największa pasja

PROMO

Oprawy downlight/oczka - salon/pokój dzienny

W trakcie dnia salon staje się funkcjonalnym pokojem dziennym, wieczorami natomiast zmienia się w miejsce, które gromadzi przyjaciół. Jeśli tradycyjne, pełne oświetlenie to zbyt dużo, zdecyduj się na funkcjonalne oprawy downlight, dzięki którym wprowadzisz stylowy półmrok lub eleganckie światło - wszystko zależy od Twoich preferencji i przede wszystkim - potrzeb.

Jaką funkcję pełnią oczka w salonie?

Oprawy downlight w salonie, to propozycja dla wymagających. Eleganckie i stylowe modele sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu, dając Ci możliwość stworzenia doskonałej aranżacji. Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Powodów jest kilka:

    - minimalistyczne modele, charakteryzujące się oszczędną formą i uniwersalną kolorystyką to doskonały sposób na aranżację, która będzie modna zawsze i, co więcej z łatwością dopasuje się do kolejnych, sezonowych trendów, pozwalając Ci swobodnie wymieniać dodatki;
    - geometryczne kształty i różne rozmiary dadzą Ci możliwość swobodnego tworzenia schematów rozmieszczenia oczek. Dzięki temu uzyskasz zadowalający Cię efekt, dostosowany do Twoich potrzeb!
    - szeroki wybór modeli to niekończące się możliwości aranżacji! Oczka do pokoju dziennego wyróżniają się klasycznym lub nowoczesnym designem albo niezwykłą funkcjonalnością. Od Ciebie zależy, po jaki model sięgniesz!

Oświetlenie w wielkim stylu!

Aranżując pokój dzienny, z pewnością chcesz, by jego wystrój był spójny. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, w polecanej kategorii zgromadziliśmy oprawy downlight w różnych stylach! Znajdziesz modele klasyczne, eleganckie, nowoczesne oraz te inspirowane stylem industrialnych, amerykańskich fabryk. Kiedy znajdziesz wymarzony model, ograniczyć może Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Zaskakująco, czy minimalistycznie?

Przygotowując bogatą ofertę, pamiętaliśmy zarówno o zwolennikach oryginalnych, jak i minimalistycznych rozwiązań. Tym pierwszym dedykowane są większe oczka, imitujące popularne gadżety, tym drugim zaś skromne oprawy, montowane bezpośrednio w suficie.

Nasze marki