Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - schody

Dom, w którym znajdują się schody, to prawdziwa uczta dla architektów wnętrz! Poczuj się jak profesjonalista i zadbaj o kompletną aranżację takiego rozwiązania. Zadbaj o swoje schody, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych - zdecyduj się na ich przemyślane oświetlenie i zachwyć się uzyskanym efektem. Oprawy downlight to doskonała propozycja dla miłośników niebanalnych rozwiązań.

Połącz dwa style

Zastanawiasz się, jak efektownie połączyć ze sobą nowoczesny parter i klasyczne piętro? Warto wykorzystać schody! Lampki oczka mogą spełnić Twoje marzenie, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiednie modele. Poznaj propozycje, jakie zgromadziliśmy w tej kategorii i znajdź rozwiązanie właściwe dla Ciebie!

Nowoczesny minimalizm

Nowoczesny minimalizm w oświetleniu to propozycja dla tych, którzy szukają niemal niezauważalnych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo schodów. Proste, geometryczne kształty, jednolite oprawy i wyjątkowy sposób montażu - bezpośrednio w suficie, sprawdzą się tam, gdzie potrzebne jest nieprzytłaczające, proste i efektowne uzupełnienie aranżacji. Wybierz jeden z modeli inspirowanych modernizmem i zainspiruj się w poszukiwaniu dalszych rozwiązań! Metalowe oprawy i także LED-owe żarówki to połączenie idealne!

Nowoczesna klasyka

Zastanawiasz się, czy ma być klasycznie, czy nowocześnie? Jeśli taki dylemat towarzyszy Ci od początku urządzania domu, z pewnością teraz szukasz sposobu, jak spójnie połączyć nowoczesny parter z klasycznym piętrem. Mamy dla Ciebie stylowe rozwiązanie! Oprawę downlight w kolorze złota, dodatkowo zdobioną biżuteryjnym pierścieniem. Połysk, minimalistyczna forma i wyjątkowy design sprawią, że nie będziesz mógł oderwać od niej oczu! Doskonale sprawdzi się na ścianie sąsiadującej ze schodami!

Nowocześnie i oryginalnie

Lubisz bawić się modą, także, jeśli dotyczy ona dekoracji wnętrz? Zadbaj, by Twoje schody były maksymalnie bezpieczne i zdecyduj się na oryginalne oczka i oprawy downlight, które zadbają o ich widoczność także nocą! Inspirowane nowoczesnymi gadżetami zaskoczą Twoich gości!

Nasze marki