Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Plafony - pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym realizują się często szalone pomysły. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka, decydując się na modny i stylowy plafon, który nie tylko gwarantuje doskonały efekt, ale przede wszystkim pozostaje blisko sufitu, zapewniając swobodną i komfortową zabawę. Zminimalizuj ryzyko uszkodzenia lampy sufitowej, jednocześnie tworząc modne, dziecięce wnętrze, gotowe na szalone przygody!

Wyjątkowe inspiracje Szukasz wyjątkowego sposobu, by efektownie rozświetlić dziecięcy pokój? Poznaj ofertę modnych plafonów dedykowanych najmłodszym i wywołaj uśmiech na twarzy nie tylko najmłodszego dziecka.

    • Klasyka w dziecięcym wydaniu może być zaskakująca! Poznaj wyjątkowe modele – fantazyjnie gięte stelaże, mlecznobiałe, szklane klosze i kwiatowe, różowe lub błękitne dodatki to wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć pokój o uniwersalnym wnętrzu, który bez problemu przearanżujesz, gdy zajdzie taka potrzeba.
    • Pokój małej księżniczki lub nastolatki to doskonałe miejsce dla plafonów zdobionych sztucznymi, szklanymi kryształami. Eleganckie, stylowe i niezwykle gustowne sprawdzą się w towarzystwie klasycznych, prostych mebli i dziewczęcych dodatków. Pozwól Twojej córce poczuć się wyjątkowo!
    • Loftowe inspiracje doskonale sprawdzą się w pokojach nastolatków. Proste, stylowe formy i uniwersalna kolorystyka, to nie wszystko. Proponowane modele nawiązują do surowych wnętrz industrialnych – wyróżniają się wyjątkowymi połączeniami metalowych stelaży, odkrytych żarówek i drewnianych elementów.
    • Nowoczesne plafony dla najmłodszych dzieci to kolorowe chmurki w intensywnych kolorach i owalne lampy sufitowe, zdobione oryginalnymi grafikami. Propozycje dla starszaków i uczniów mogą być równie zaskakujące – plafony imitujące imprezowe kule świetlne to zdecydowany hit wśród dekoracji. Bogata oferta to również modele doskonałe do pokoju starszych nastolatków – geometryczne formy, bryły albo plafony imitujące ukrytą kamerę zachwycą każdego! Mamy również propozycje dla miłośników lamp sufitowych o oryginalnym designie – plafony puzzle w odcieniach szarości lub te kolorowe zdecydowanie wyróżnią wnętrze.

Plafony w pokoju dziecięcym Plafon w pokoju dziecięcym to modne i stylowe rozwiązanie. Lampa sufitowa montowana bezpośrednio przy suficie zapewnia pełne i równomierne światło, które umożliwia komfortową naukę i zabawę. Decydują się na plafon, nie musisz pamiętać o dodatkowym oświetleniu – lampa podłogowa lub kinkiet stają się zbędne. Spraw, by przestrzeń pokoju dziecięcego była funkcjonalna i bezpieczna, pozbawiona zbędnych dekoracji i elementów wyposażenia.

Nasze marki