Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Reflektorki

(3)
Szukasz zaskakujących dodatków, doskonałych do dekoracji ogrodu? Masz ochotę wprowadzić kilka zmian w jego dotychczasowej aranżacji, a może przygotowane przez Ciebie oczko wodne ciągle wydaje Ci się niekompletne? Stylowe reflektorki zewnętrzne to propozycja dla tych, którzy w dekoracji światłem dostrzegają coś więcej, niż praktyczne rozwiązanie!

Stylowa dekoracja ogrodu

Reflektorki zewnętrzne to doskonała alternatywa dla najazdówek. Wybierając stylowy, minimalistyczny model, możesz przygotować ciekawą aranżację ogrodu, wyraźnie podkreślając te fragmenty, które chcesz wyeksponować. Jak jeszcze możesz wykorzystać proponowane modele w praktyce? Poznaj 5 sposobów, dzięki którym nowoczesne reflektory zostaną z Tobą na dłużej!
    1. Reflektorki zewnętrzne na nóżce to doskonały sposób na dekorację ogrodu – możesz wygodnie wbić je w podłoże, nie martwiąc się, że lampa ulegnie awarii. Przemyślana konstrukcja i wysokiej klasy materiały, to połączenie doskonałe!
    2. Jeśli w Twoim ogrodzie znajduje się oczko wodne, przemyślane rozmieszczenie reflektorków okaże się doskonałym rozwiązaniem! Światło odbijające się w tafli wody zagwarantuje Ci doskonały efekt!
    3. Nowoczesne lampy o opływowym, minimalistycznym kształcie będą wyglądały stylowo, kiedy ułożysz je wzdłuż podjazdu, równolegle od siebie.
    4. Modele przeznaczone do montażu na ścianach będą wyglądały stylowo na budynku lub słupie ogrodzenia.
    5. Wykorzystując reflektorki zewnętrzne, możesz w prosty i efektowny sposób ozdobić donice z kwiatami, ułożone na Twoim tarasie!

Reflektorki zewnętrzne i ich zalety

Reflektorki zewnętrzne, jakie znajdziesz w polecanej kategorii, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią często zmieniać zdanie! Prosty montaż i demontaż pozwolą Ci w prosty sposób przeprowadzać regularną metamorfozę ogrodu, a regulowana głowica, ustawiać pożądany kąt padania światła. Stonowana kolorystyka sprawia, że przygotowane przez nas modele doskonale komponują się z otoczeniem, nie rzucając się w ciągu dnia w oczy.

Nasze marki