Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Obrazówki - biuro

 

Eleganckie, stylowe i urządzone ze smakiem – warto zadbać, by właśnie takie, już pierwsze wrażenie, sprawiało Twoje biuro. Pomieszczenie będące Twoją wizytówką zasługuje na wyjątkową aranżację.

Odpowiednie oświetlenie biura

Dbając o funkcjonalne meble, wygodne fotele i bogaty wybór biurowych materiałów eksploatacyjnych, często kwestię oświetlenia biura odkładasz na dalszy plan, niesłusznie twierdząc, że nie jest ono istotne. Przekonaj się, jak ważne jest prawidłowe oświetlenie miejsca pracy i co możesz zrobić, by rozmieszczenie lamp w Twoim biurze było nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim stylowe. Przemyślane rozwiązania aranżacyjne, także w zakresie oświetlenia to zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo pracy. Poznaj ścienne kinkiety obrazowe – zaskakujące swoją minimalistyczną formą, eleganckie, klasyczne lub nowoczesne lampy, które subtelnie rozświetlą wnętrze biura, będąc doskonałym uzupełnieniem pełnego światła, niezbędnego do pracy.

Klasyczne kinkiety obrazowe do biura

Odcienie złota lub srebra to doskonały wybór do pomieszczenia służbowego – niezwykle eleganckie, stylowe i uniwersalne kinkiety obrazowe dostosują się do zastanej aranżacji, podkreślając jej charakter lub całkowicie zmieniając jej oblicze. Proste, nienachalne formy, niewielkie rozmiary i zaskakujące elementy, takie jak kształt stelaża sprawiają, że masz niepowtarzalną szansę wyboru modelu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami! Zadbaj o profesjonalny wystrój biura, wybierając zawsze modne rozwiązania – pamiętaj, klasyka nigdy się nie nudzi!

Nowoczesna aranżacja biura

Nowoczesny profesjonalizm w Twoim biurze? Jeśli chcesz osiągnąć efekt naturalnej, nienarzuconej elegancji w miejscu pracy, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Proste, stylowe i modne kinkiety obrazowe, powszechnie zwane obrazówkami pomogą Ci zrealizować Twoje wyobrażenia. Minimalistyczne lub geometryczne formy z pewnością znajdą swoich zwolenników, a uniwersalna kolorystyka zagwarantuje Ci swobodę wyboru wymarzonego modelu.

Obrazówka w biurze

Jeśli obrazówki dotychczas kojarzyły Ci się wyłącznie z muzealnymi salami, nie jesteś w błędzie, przegapiłeś jednak moment, w którym zaczęły wychodzić naprzeciw potrzebom pojedynczych osób. Jakie korzyści przynosi montaż ściennego kinkietu obrazowego w biurze? Jest ich kilka:
    - rozmieszczone w przemyślany sposób uzupełniają oświetlenie biura, a wraz z pozostałymi lampami stworzą stylową kompozycję dekoracyjną;
    - wyróżnią najważniejsze certyfikaty i osiągnięcia, którymi chce pochwalić się Twoja firma;
    - zadbają o modny i jednocześnie profesjonalny wygląd pomieszczenia;
Postaw na aranżację biura w wielkim stylu i wybierz rozwiązania, które wzbudzą podziw klientów. Złam stereotypy, czerp inspiracje z najelegantszych muzealnych wnętrz i twórz własne, funkcjonalne rozwiązania.

 

Nasze marki