Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy downlight/oczka - sypialnia

Sypialnia to niezwykle osobista i tylko Twoja przestrzeń, w Twoim domu. Zupełnie pozbawiona ciekawskiego wzroku gości, jest doskonałym miejscem na aranżację zgodną z Twoimi przekonaniami. Stwórz miejsce, do którego będziesz chciała wracać. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie sypialni i ciesz się możliwością relaksu w każdej chwili! Wybierz z nami stylowe oczka i oprawy downlight, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo.

Nastrojowe wnętrze

Lubisz decydować o natężeniu światła w sypialni? Drażni Cię pełne światło, jednocześnie jednak niekomfortowe jest dla Ciebie zasypianie w ciemności? Jeśli szukasz złotego środka, doskonałym rozwiązaniem będzie oświetlenie z wykorzystaniem opraw downlight. Dyskretne, subtelne i charakteryzujące się nowoczesnym designem, sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Pomysł na przemyślany montaż

Wybierając modele montowane bezpośrednio w ścianie lub meblach, dajesz sobie możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni. Możesz w stylowy i oryginalny sposób oświetlić łóżko albo zadbać o nastrojowe światło nad oknami. Pomysłów jest naprawdę wiele - ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Zainspiruj się z nami!

Modele, jakie zgromadziliśmy w tej kategorii, to propozycja dla wymagających. Szukając odpowiedniej oprawy downlight, znajdziesz idealny sposób na oświetlenie swojej sypialni w stylu klasycznym albo nowoczesnym.

    - Marzysz o przestronnej, białej sypialni, bez zbędnych dodatków? Płaskie, białe oczka, w przemyślany sposób rozmieszczone na suficie, to doskonałe rozwiązanie dla Twojego wnętrza! Całość uzupełnij pastelowymi dodatkami. Jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycona!
    - Zdecydowałaś się jedną ścianę pokryć modną, surową cegłą? Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji będą nowoczesne, czarne oprawy downlight, dzięki którym dodatkowo wzmocnisz uzyskany efekt.
    - Zawsze chciałaś zasypiać w sypialni przywodzącej na myśl królewską komnatę? Idealnym dodatkiem dla takiego wnętrza będzie oprawa downlight charakteryzująca się wyraźnym, złotym połyskiem i ozdobnym pierścieniem.

 

Nasze marki